Szok! Ilona Felicjańska aresztowana w USA!
Ilona Felicjańska -YouTube

Ilona Felicjańska i jej mąż Paul Montana zostali aresztowani w Stanach Zjednoczonych. Oskarża się ich o naruszenie nietykalności cielesnej policjanta. Była modelka miała już w przeszłości problemy z prawem przez jazdę samochodem pod wpływem alkoholu. Wtedy Felicjańska przyznała się publicznie ,że cierpi na alkoholizm. Tym razem jednak Ilona została aresztowana w USA .W przeszłości Felicjańska brała udział w programie „Taniec z gwiazdami ” oraz została półfinalistką wyborów Miss International .

Felicjańska aresztowana -spędzi sylwestra za kratkami

Ilona Felicjańska jest aresztowana w Usa.Jej mąż Paul Montana też.Była modelka oraz uczestniczka programu Taniec z Gwiazdami kiedyś cierpiała na alkoholizm
Ilona Felicjańska-Instagram

Ilona Felicjańska zatrzymana i aresztowana wraz ze swoim partnerem życiowym, którym jest Paul Montana. Aresztowanie miało miejsce podczas urlopu w Stanach Zjednoczonych. 

Ilona i Paul planowali spędzić wakacje w jednym z kurortów na Florydzie. Nie zdążyli jednak długo się nacieszyć swoim wyjazdem ponieważ zostali aresztowani w środę wieczorem a do Stanów przyjechali tego samego dnia rano.

Powodem aresztu miało być „naruszenie nietykalności cielesnej – dotknięcie albo uderzenie”. Wiadomo, że para może opuścić areszt dopiero 9 stycznia ponieważ dopiero tego dnia wymiar sprawiedliwości zadecyduje o ich dalszym losie.

Czytaj też: Magda Gessler aresztowana! Szok w TVN!

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Ponieważ nie są to również pierwsze problemy z prawem byłej modelki jej reputacja zostanie znowu nadszarpnięta. W 2010 r Ilona Felicjańska została aresztowana a następnie skazana na rok więzienia w zawieszeniu za spowodowanie kolizji pod wpływem alkoholu. Dlatego wtedy była modelka przyznała się do tego ,że cierpi na alkoholizm.

Czytaj też: Szok! Gwiazda popularnego show TVN aresztowana! Grozi jej 15 lat więzienia

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Ilona Felicjańska była modelką oraz celebrtykę, popularność zyskała, zdobywając tytuł II wicemiss Polonia 1993 oraz dostając się do półfinału konkursu Miss International 1994. Felicjańska współpracowała z topowymi światowymi markami. Wzięła także udział w programie „Taniec z gwiazdami”.

Trzy tygodnie w areszcie to naprawdę długo, oby sprawa przed sądem potoczyła się dla nich łaskawie.

Źródło: pomponik.pl

POLECAMY:

Wiktoria Gąsiewska wyśmiana na Insta! Ludzie nie mieli dla niej litości!
Gwiazda „Love Island” przesadziła! Fani zniesmaczeni…
Lara Gessler zaatakowana na Insta! Gorzkie słowa fanów
Skandal! Zwycięzca „Big Brother” obraża uczucia milionów Polaków!

Tak mieszka Paździoch z „Kiepskich”. Będziecie w szoku