Kim Kardashian przekroczyła wszelkie granice! Opublikowała swoje całkiem NAGIE zdjęcia! [FOTO 18+]

Kim Kardashian już niejednokrotnie pokazywała swoje najbardziej intymne fragmenty życia oraz ciała. Nagie zdjęcia to właściwie jej znak rozpoznawczy, celebrytka zdaje się już wcale nie krępować i kolejne zdjęcia przez nią publikowane są jeszcze odważniejsze niż wcześniej. Zobaczcie czym zaskoczyła tym razem – nie zabrakło całkowitej nagości!

Kardashian zapozowała na własnym łożku w bardzo wyzywającej pozycji, całkowicie nago! Celebrytka od dłuższego czasu publikowała zdjęcia, które zadawały się zrywać z wizerunkiem zabarwionym erotyzmem. Pojawiały się fotografie z dziećmi i ujęcia sugerujące, że Kim stała się spokojną kobietą – nic bardziej mylnego! Wraciła dobrze znana Kim w bardzo odważnym stylu!

Fani jej profilu są zachwyceni opublikowanym przez nią zdjęciem. Kardashian wyginająca się na łózku w seksownej pozie wywołała prawdziwą furorę! Zapozowała topless zasłaniając dłońmi jedynie biust.

– „Niesamowita”. „Seksowna”. „Bardzo mi się to podoba” – te i inne zachwyty możecie zobaczyć pod zamieszczonym przez gwiazdę poście. A jakie jest wasze zdanie?

https://www.instagram.com/p/BdktYL-FUcw/

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});