Sonia Bohosiewicz zaszalała! Pokazała stanowczo za dużo!
fot.: Sonia Bohosiewicz, screen/ YouTube

Sonia Bohosiewicz, którą Polacy pokochali za rolę w filmie „Wojna Polsko-ruska” pokazała się nago na portalu Instagram. Wywołało to mieszane reakcje fanów, bowiem aktorka serialu „Diagnoza” nie słynie raczej z tego typu ekshibicjonistycznych zachowań. Być może sprawiła to rozluźniona atmosfera egzotycznych wakacji, na jakich przebywa gwiazda filmu „Kac Wawa”, ale jedno jest pewne – jak na swój wiek, Sonia Bohosiewicz nago prezentuje się świetnie.

Nie od dziś wiadomo, że aby zaistnieć na Insta, trzeba zrobić coś, co sprawi, że będzie o nas głośno. Najlepszym sposobem jest rozebranie się do naga, bowiem nic tak nie gwarantuje zasięgów, jak nagość, o czym doskonale wie Sonia Bohosiewicz.

Czytaj też: Gąsiewska i Zdrójkowski zdradzają sekret ich związku! Będziesz w szoku, co wyznali!

Gwiazda filmu „Wojna polsko-ruska” wrzuciła na Instagram swoje nagie zdjęcie z podpisem, który wygląda, jakby był zupełnie niezwiązany z tematem, ale przecież i tak wiadomo, że w przypadku zdjęć nago, podpis nie ma znaczenia. Zresztą wystarczy popatrzeć, ile polubień i komentarzy zdobyła fotografia, by dojrzeć, jaką siłę przebicia ma nagość w social mediach.

Sonia Bohosiewicz nago podbija Instagram

Sonia Bohosiewicz nago na Insta! Gwiazda serialu "Diagnoza" oraz filmów "Wojna polsko-ruska" i "Kac Wawa" dała się ponieść na egzotycznych wakacjach
fot.: Sonia Bohosiewicz, screen/ Instagram

Sonia Bohosiewicz nago rozpaliła użytkowników Insta, ale część postanowiła dać wyraz swojej niechęci do tego typu promocji. „Następna już będzie gołą d… pokazywać” napisał ktoś z przekąsem, bowiem faktycznie – pokazywanie nagiego ciała to rzecz częsta na Instagramie. Aktorka serialu „Diagnoza” i gwiazda filmu „Kac Wawa” nie jest tutaj wyjątkiem.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Czytaj też: Ostaszewska zwariowała? Napisała list do Morawieckiego

Pomimo krytyki, jaka na nią spadła, Sonia Bohosiewicz wydaje się nie mieć problemu z występowaniem nago na Insta. Zresztą – jest piękną, dojrzałą kobietą, która nie ma powodu do wstydu, bowiem lubienie siebie i swego ciała to oznaka zdrowej psychiki.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

źródło: Instagram

POLECAMY:

Pilne: Tragedia w Chojnicach! Liczba ofiar rośnie, wielu rannych
Uwaga! Gwałtowna zmiana pogody. Służby ostrzegają
Szok! Polacy zagrożeni konfliktem Iranu z USA!
Auto wyjechało w tłum ludzi! Są zabici i ranni
Słowa Gessler o Polakach szokują! Nikt się tego nie spodziewał