Panowie, złapcie się czegoś! Julia Wieniawa pokazała za dużo!
fot.: Julia Wieniawa, screen/ YouTube

Bycie gwiazdą portalu Instagram z pewnością nie jest proste, bowiem ma swoje dobre i złe strony. Złe strony to ciągłe narażenie na krytykę anonimowych ludzi, a dobre to na przykład to, że wystarczy pokazać kawałek ciała, by rozpalić miłość tłumów. Tak właśnie zrobiła Julia Wieniawa, która podzieliła się z fanami fotografią w bikini, którą zrobiła podczas wczasów na Bali. Gwiazda seriali „Zawsze warto” (Polsat) i „Rodzinka pl” (TVP2) przypomniała osobom obserwującym jej profil, jak piękną jest kobietą.

Czytaj też: Szokujące informacje o mordercy Adamowicza! Współwięźniowie przerwali milczenie

Julia Wieniawa uznawana jest bezapelacyjnie za jedną z najseksowniejszych polskich celebrytek, ale to nie przeszkadza jej wrzucać co jakiś czas na Instagram zdjęcia w bikini celem przypomnienia wszystkim, dlaczego tak jest. Gwiazda serialu telewizji Polsat „Zawsze warto” wykorzystuje ku temu każdą okazję.

Julia Wieniawa przypomina fanom jak wygląda w bikini

Wieniawa ("Zawsze warto" Polsat, "Rodzinka pl" TVP2) wrzuciła na Insta zdjęcie w bikini, bo postanowiła rozgrzać fanów w ten ponury, zimowy czas
fot.: Julia Wieniawa, screen/ Instagarm

Zima w pełni, a egzotyczne wakacje już dawno minęły, ale to nie przeszkadza w niczym, bowiem od czego jest archiwum zdjęć z wyjazdu? Julia Wieniawa sięgnęła do niego i opublikowała na Insta fotografie w bikini zrobioną podczas wczasów na Bali. Aktorka serialu „Rodzinka pl” widać stęskniła się za byciem adorowaną przez fanów, bo ostatnio nie dodawała na swój profil niczego, co mogłoby skłonić ich do zachwytów.

Czytaj też: Gwiazda „Top model” w gorącej sesji! Pokazała niemal wszystko!!

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Teraz na szczęście Wieniawa naprawiła ten błąd i podzieliła się z nami zdjęciem w bikini od którego od razu zrobiło się cieplej na duszy i nie tylko. Przez Instagram przetoczyła się fala zachwytów, ale niemych, bo fani byli pod takim wrażeniem, że przestali używać słów i komunikowali się tylko za pomocą emotikonek. Taka jest moc ciała Wieniawy!

źródło: Instagram

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

POLECAMY:

Wielka awaria Facebooka obnażyła okrutną prawdę o Grecie Thunberg! I co na to lewica?
Przerażające! Ujawniono ostatnie słowa pilota zestrzelonego samolotu
Szok! Rodzice Pawła Adamowicza zabrali głos
Anna Mucha szczerze o rodzinie! Zdecydowała się w końcu to wyznać!
Magda Gessler wyznała coś strasznego! Straciła dziecko