Wielka awaria Facebooka obnażyła okrutną prawdę o Grecie Thunberg! I co na to lewica?

Greta Thunberg to bez wątpienia jedna z najbardziej kontrowersyjnych aktywistek ostatnich lat. Powodem takiej sytuacji są przede wszystkim głoszone przez nastolatke poglądy, które dla wielu osób wydają się nie pochodzić bezpośrednio od młodej Szwedki. Z kolei w zeszłym tygodniu okazało się, że profil na portalu społecznościowym Facebook, który należy do Grety jest w rzeczywistości zarządzany przez jej ojca – Svante Thunberga. 

Wielka awaria Facebooka

W zeszły piątek oczy milionów osób skierowały się w stronę Facebooka. Wszystko to zasługa wielkiej awarii, która dotknęła amerykański portal. W ten sposób okazało się, kto tak naprawdę prowadzi popularne strony na Facebooku. Największe rozczarowanie mogli przeżyć fani młodej aktywistki – Grety Thunberg. Okazało się bowiem, że jej działalność w sieci jest w dużym stopniu wykonywana przez jej ojca – Svante Thunberga, który słynie ze swoich skrajnych lewicowych poglądów.

Źródło: Fakt

Bartosz Palędzki

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →