Ciężkie oskarżenia wobec Gąsiewskiej! Zarzucają jej, że…
fot.: Wiktoria Gąsiewska, screen/ YouTube

Zjawiskowa uroda, jaką może się poszczycić Wiktoria Gąsiewska znajduje wspaniałe medium w postaci Internetu, bowiem nic nie zrobiło takiej roboty w kwestii jej promocji, jak Insta. Jednak, choć fani gwiazdy seriali i programów TVP2 („Rodzinka pl”, „Barwy szczęścia”, „Dance, dance, dance”) mają jej w większości do przekazania tylko komplementy i zachwyty, to zdarzają się i tacy, którzy niedowierzają, że takie piękno można osiągnąć bez ingerencji medycyny estetycznej.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Czytaj też: Wielka wpadka prowadzącej Big Brothera! Zrobiła to na wizji!

Instagram, jaki prowadzi Wiktoria Gąsiewska, to źródło pięknych fotografii, dokumentujących rozkwitanie urody aktorki seriali TVP2 „Rodzinka pl” i „Barwy szczęścia”. Czasem aż trudno uwierzyć, jak piękną kobietą jest gwiazda, która jeszcze jakiś czas temu grywała dziecięce role, bowiem na naszych oczach wyrosła na prawdziwą seksbombę.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Wiktoria Gąsiewska nieładnie potraktowana na Insta

Wiktoria Gąsiewska oskarżona na Insta o zrobienie ust. Czy uroda gwiazdy TVP2 („Rodzinka pl”, „Barwy szczęścia”, „Dance, dance, dance”) jest naturalna?
fot.: Wiktoria Gąsiewska, screen/ Instagram

Temu niedowierzaniu dają czasem wyraz fani, którym nie mieści się w głowach, że uroda Gąsiewskiej jest naturalna. Trudno im się dziwić, bowiem w dobie, gdy medycyna estetyczna weszła pod strzechy, naturalność jest czymś, co spotyka się coraz rzadziej. Wiktoria Gąsiewska doświadczyła tego ostatni na Insta. Pod jednym z jej portretów fani rozpętali dyskusję na temat tego, czy jej usta to efekt dobrych genów, czy też raczej terapii kwasem hialuronowym.

Czytaj też: Joanna Krupa w ogniu krytyki! Ludzie mają już tego dość!

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Nie jest to zresztą pierwszy raz, gdy Wiktoria Gąsiewska jest podejrzewana na Insta o manipulowanie swoim wyglądem, bowiem temat jej ust powraca regularnie. Gwiazda show „Dance, dance, dance” kategorycznie zaprzecza, ale jak jest naprawdę – wie tylko ona. Jedno jest pewne – niezależnie od tego, czy Gąsiewska poprawiła sobie to i owo, czy nie, większości jej fanów to nie przeszkadza, bowiem będą ją wielbić i tak.

źródło: Instagram

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

POLECAMY:

Tego jeszcze nie widzieliście! Gwiazdy Big Brother i Love Island na gorących zdjęciach!
Bohosiewicz zaatakowana u Wojewódzkiego! To już zdecydowana przesada!
Zdrójkowski wypowiada się na temat rozstania z Gąsiewską!
Wieniawa zaatakowana na Insta! Ludzie nie mieli dla niej litości!
Złe wiadomości! Znamy stan zdrowia zdrowia Tomasza Lisa
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});