Złe wiadomości! Znamy stan zdrowia zdrowia Tomasza Lisa

Tomasz Lis to przede wszystkim dziennikarz znany z takich mediów codziennych jak Newsweek, Onet, TVN oraz TVP. Z każdym z wymienionych przedstawicieli mass mediów był bardzo blisko związany. Niestety przed kilkoma dniami media obiegła informacja o złym stanie zdrowia kontrowersyjnego dziennikarza. Przypomnijmy, że Tomasz Lis w zeszłym tygodniu doznał udaru. Z tego powodu trafił na oddział intensywnej terapii. Jak wygląda aktualny stan zdrowia redaktora naczelnego portalu Newsweek? Mamy dobre i złe wiadomości na ten temat.

Czytaj też: Doda zszokowała swoich fanów! Nie uwierzysz co zrobiła!

Tomasz Lis w szpitalu

Redaktor naczelny portalu Newsweeka i Onet trafił w zeszłym tygodniu do szpitala. Powodem całej sytuacji ma być udar, którego doznał były dziennikarz TVP i TVN. Lis skierował krótką wiadomość do uczestników gali wręczenia Nagrody „Newsweeka” im. Teresy Torańskiej. W ten sposób przeciął krążące w mediach spekulacje odnośnie do swojego stanu zdrowia, który miał być bardzo zły.

Czytaj też: Doda zszokowała swoich fanów! Nie uwierzysz co zrobiła!

„Czasem złowrogi podmuch niespodziewanie i dosłownie zwala nas z nóg i w kilka sekund demoluje nam życie. Coś takiego przytrafiło mi się we wtorek pod Olsztynem. W takich sytuacjach najważniejsze jest to jak na nie reagujemy. Przede mną długa i żmudna rehabilitacja. Jestem totalnie zdeterminowany by zrobić absolutnie wszystko co trzeba by wrócić do zdrowia, pełni sił, pełnej sprawności i do was, tak szybko jak się da” – napisał Tomasz Lis.

Tomasz Lis to przede wszystkim dziennikarz znany z takich mediów codziennych jak Newsweek,  Onet, TVN oraz TVP. Jego stan...
Tomasz Lis/ screen YouTube

„Polska przede wszystkim nie potrzebuje okrągłych stołów i wielkich patetycznych aktów pojednania. Może bardziej potrzebuje milionów codziennych gestów i życzliwości, o których nikt nie powie w żadnym programie informacyjnym. Miliony takich gestów zmieniłyby życie ludzi, a przez to zmieniłyby kraj” – napisał redaktor naczelny tygodnika. Z informacji pochodzących od samego Tomasza Lisa wynika, że jego powrót do pracy może potrwać bardzo długo. Przed redaktorem naczelnym Newsweeka bardzo długa rehabilitacja.

POLECAMY RÓWNIEŻ:

Hołownia wyjawił rodzinny sekret! Będziecie w szoku!
Przybylska nigdy nie zdecydowała się tego powtórzyć. Przeżyła za duży koszmar!
Wojewódzki kupił nową „zabawkę”. Będziesz w szoku jaką!
Dygant przyznała się do zabiegu estetycznego. Fani nie mieli dla niej litości!
Wiśniewski ma problem! Kłopoty piętrzą się nad głową lidera Ich Troje!

, , , , ,
Bartosz Palędzki

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →