Gąsiewska wdała się w awanturę! Padły ostre słowa
Fot.: Wiktoria Gąsiewska, zrzut ekranu/ YouTube

Wiktoria Gąsiewska postanowiła podzielić się na portalu Instagram swoją opinia na temat ochrony środowiska. Gwiazda seriali „Rodzinka.pl” (TVP) oraz niedługo „Pierwsza Miłość” (Polsat) momentalnie została zaatakowana przez użytkownika i posądzona o hipokryzję.

W mediach społecznościowych ostatnio zrobiło się głośno o Wiktorii Gąsiewskiej, aktorka jest bardzo aktywna na portalach takich jak Instagram, czy Facebook. Wiele osób interesuje się także jej życiem prywatnym, Gąsiewska jest w związku ze swoim kolegom z planu serialu „Rodzinka.pl” Adamem Zdrójkowskim.

CZYTAJ TEŻ: Gąsiewska chciała dobrze. Wyszła makabra. „Testują to na zwierzętach!”

Wiktoria Gąsiewska jest częstym bywalcem planów zdjęciowych już od najmłodszych lat. Zadebiutowała już w 2005 roku epizodem w „Na dobre i na złe”. Ale dopiero rola w „Rodzinie zastępczej” w której grała od 2007 roku przyniosła jej rozpoznawalność.

Następnie została zaangażowana do kultowego już serialu produkowanego dla TVP pod tytułem „Rodzinka.pl”, w którym gra do dzisiaj, ta rola pozwoliła jej zyskać rzeszę fanów i status gwiazdy. Ostatnio Wiktoria dołączyła do obsady produkowanego dla stacji Polsat serialu „Pierwsza miłość” pojawi się już w kolejnym sezonie.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Wiktoria Gąsiewska zaatakowana na portalu Instagram!

Wiktoria Gąsiewska (Rodzinka.pl, TVP i Pierwsza miłość, Polsat) podzieliła się na Instagram opinią na temat środowiska, momentalnie została zaatakowana.
Fot.: Wiktoria Gąsiewska, zrzut ekranu/ Instagram

Aktorka udziela się mocno w mediach społecznościowych prezentując wiele ze swojego prywatnego życia. Wiktoria Gąsiewska podzieliła się ostatnio fotografią na portalu Instagram ze swojego pobytu we wrocławskim zoo. W podpisie pod zdjęciem celebrytka zasugerowała, że powinniśmy bardziej dbać o nasze środowisko. Na przykład zaprzestając używania plastikowych słomek.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Magda Cielecka pokazała się nago! Odsłoniła wszystko (Foto)

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Nie umknęło to uwadze jednej z użytkowniczek, która wypomniała Gąsiewskiej, że na jej Insta-story piła z plastikowego kubeczka, a teraz promuje walkę o ochronę środowiska. Zarzuciła jej hipokryzję oraz to że artystka usuwa wszystkie komentarze, z którymi się nie zgadza unikając dyskusji.

źródło: Instagram

POLECAMY:

Szokujące ustalenia o ojcu Blanki! Prokuratura podjęła decyzję
Grabowski ostro o widzach serialu „Świat według Kiepskich”
Ewa Chodakowska w rozsypce – nagła śmierć kompletnie ją rozbiła
Magda Gessler ciężko chora? Fani przerażeni jej zdjęciem
Jackowski powiedział kiedy będzie III wojna światowa