UWAGA! Szykują kolejny ROZBIÓR POLSKI! Oto w jaki sposób się to odbędzie

Udostępnij:
Istnieje duże prawdopodobieństwo, iż nastąpi nowy rozbiór Polski, który nie będzie terytorialny, lecz będzie przebiegać według innych kryteriów.

Za najbardziej prawdopodobne było przyznanie Niemcom prawa do przejęcia większości polskiej gospodarki i polskich bogactw naturalnych ( w tym np. PKP. LOTu, kopalń, lasów) i przekazanie polskiego sektora finansowego (w tym w pierwszym rzędzie oczywiście banków) – USA (masonerii amerykańskiej).

Rosja dostałaby tu wszystko to, co jest związane z paliwami i energią, a jej interesów pilnowaliby Niemcy, i to oni dawaliby Rosji gwarancje dla ich wpływów i stanu posiadania.

Dokonanie takiego rozbioru Polski przy zachowaniu pozorów demokracji wymagałoby doprowadzenie do sytuacji, w której rząd Polski stanowiony byłby przez koalicję gwarantującą, że ten rozbiór mógłby sprawnie i bez przeszkód funkcjonować, a prezydent strzegłby podstawowego rozbiorowego status quo” – pisze Stanisław Krajski w książce”Masoneria polska 2017 u progu katastrofy”.

Czy taka koalicja rządów powstała w roku 2015?

Ja myślę że tak.

Bo pomimo tego że PIS objął władzę, wszystko pozostało po staremu i nikomu z głowy włos nie spadł. Żadni winni ruiny polskiej gospodarki w wyniku transformacji po 1989 roku, nie zostali ukarani. Żadnych rozliczeń ani lustracji nie było i nie ma.

Wszystko w myśl zasady: „my nie szkodzimy waszym wy nie szkodzicie naszym”.

Żadnych konkretnych pozytywnych rozwiązań dla POLSKICH przedsiębiorców, jak nie było tak i nie ma. Polski przedsiębiorca i pracownik dalej haruje jak wół, płacąc ciężki haracz w postaci ZUSu, podczas gdy banki i zagraniczne korporacje kwitną na naszym garbie i za nic mają naszą niedolę!!!

Frankowicze dalej harują na banksterów!

Obietnice Dudy w kwestii frankowiczów poszły w las!

Ku przestrodze cytat z historii­:

„W wieku XV i XVI, Polska była

>>>CZYTAJ DALEJ<<<

loading...

4 thoughts on “UWAGA! Szykują kolejny ROZBIÓR POLSKI! Oto w jaki sposób się to odbędzie

  1. To sa zwykle bzdury-polskie spoleczenstwo nie jest tak zdegerowane jak myslicie-wielszosc posiada srednie czy wyzsze wyksztalcenie-wielu podrozuje I wie o sie dzieje na swiecie-widza,ze gdzie indziej nie jest tak rozowo-dorosli do demokracji-Rzad Zjednoczonej Prawicy I PIS z Premierem Morawieckim na czele I wparciu Prezesa Kaczynskiego nie pozwoli na to aby mety spoleczne -jak POpaprancy czy zydokomuna zrujnowaly Polske.To jest zwykla propaganda-Polacy pomino swych roznic nie sa tak bardzo podzieleni.90% Polakow kocha swoja Ojczyzne I mowienie o jakis rozbiorach jest glupie .Damy w wyborach Rzadowi konstytucyjna wiekszosc konstytucyjna I jestesmy na dobrej drodze do dobrobytu dla wszystkich a nie tylko dla zdradzieckich oszolomow Totalnej Opozycji.

  2. trzeba raz na zawsze skończyć z kasta sędziowska żyda co kradnie kamienice a dla Polaka ulice, z bolszewickim sędzia co skazuje niewinnego Polaka na 25 lat a my Polacy człowiekowi musimy zapłacić odszkodowanie, Konie z sędzią psychopata co kradnie 50 zł z sędzia na telefon Milewskim z sędzia co ze złodziejki i prostytutki z PO zrobił świętą ladacznice PO

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *