[SONDA] Czy zagłosujesz na PiS w najbliższych wyborach parlamentarnych? ZAGŁOSUJ!

Udostępnij:

Minął już półmetek rządów Prawa i Sprawiedliwości. W trakcie kadencji obecnego rządu scena polityczna zatrzęsła się nie raz. Decyzje podejmowane przez ekipę Jarosława Kaczyńskiego oceniane były różnie.

Po tym, jak partia Jarosława Kaczyńskiego odebrała Platformie Obywatelskiej władzę po 8 latach, wielu odetchnęło z ulgą. Z kolei zwolennicy poprzedniego rządu (PO w koalicji z PSL) natychmiast wyszli na ulice, by protestować przeciwko reformom PiS-u, niedługo po tym zrzeszając się w tzw. Komitecie Obrony Demokracji.

Przeciwnicy rządu zarzucają mu łamanie zasad demokratycznego państwa prawa i konstytucji, a osoby popierające działania Prawa i Sprawiedliwości odpowiadają, że opozycja walczy o powrót do starego układu i w imię własnych interesów.

Dzisiaj ponownie, Polacy muszą odnaleźć się w nowej sytuacji politycznej. Wszystko za zmianą premiera i galopującej rekonstrukcji rządu. Po odejściu Beaty Szydło, goły okiem można było zauważyć wzrost niepokoju wśród pewnej części wyborców Prawa i Sprawiedliwości.

Teraz my chcemy zapytać państwa, czy w następnych wyborach ponownie wybralibyście PiS.

Zagłosuj!

Coming Soon

loading...

11 thoughts on “[SONDA] Czy zagłosujesz na PiS w najbliższych wyborach parlamentarnych? ZAGŁOSUJ!

 1. TYCH GŁOSUJĄCYCH NA NIE NALEŻY PROFILAKTYCZNIE WYWIEŻĆ ZA ODRĘ ALBO BUG,BO KOLEJENY RAZ CHCĄ ZNISZCZYĆ POLSCE.!bO TO NIE SĄ POLACY ,KOZRENIE MAJĄ POZA POLSKA!

 2. PIS Polin i Syjoniści , PO – Polnische Ostin – a gdzie Polska partia ? Nie ma ? a dlaczego goje są tak głupie ? A dlaczego w Polsce nie ma prawa ? Goje nie wiedzą ? Bo przecież goje wiedzieć nie powinni – one i tak są głupie – to przecież po co im wiedza ? Wiedza jest potrzebna ale tylko tyle, żeby goj mógł orać i pracować do śmierci na swego Pana Żyda- czy to coś złego ? Przecież goje same uparły się wybierać tylko żydów na swych Panów – to przecież żyd nie może odmówić takiej pomocy gojom !
  Goje mają już takie długi, że za kilka lat poproszą swego Pana o zrobienie porządku z tą Polską – wtedy zamknie się gojów do gett – bo skoro nie chcą swojego kraju to przecież, żydowi nie wypada zostawić ziemi odłogiem – i tak jak przemianowali sobie żydzi nazwiska na polskie tak przemianują Polskę na POLIN, przecież skoro już flaga Polin powiewa, pRezydent Polin działa a cały rząd co dnia haruje na pomyślność narodu wybranego , to czemu tym gojom nie ulżyć ? skoro i tak nie umieją się gospodarować ? Bo przecież jaki naród na świecie oddaje wszystkie urzędy obcym (żydom), to może być tylko bardzo głupi naród ! A skoro tak, to dlaczego, żyd ma nie brać ? przecież Jahwe powiedział ;
  Wszelka własność innych narodów należy do narodu żydowskiego. Naród żydowski jest uprawniony do zabierania dóbr innych narodów bez skrupułów. Może postępować wbrew moralności jeśli to jest korzystne dla niego lub dla Żydów w ogóle. – Schulchan Aruch Choszen Hamiszpat 348

 3. 15 min ·
  AddToAny
  To jest trudne pytanie i trudna ocena , ale porównując bilans rządów z okres dwóch kadencji PO-PSL i niespełna jednej obecnego Rządu skłonny jestem oddać głos na Prawo i Sprawiedliwość . PIS postrzegana jest jako partia prospołeczna , świadczyć mogą o tym wprowadzone i realizowane programy społecznościowe jak m.in. 500+,częściowo bezpłatne leki dla seniora , czy mieszkanie +.
  Na realizacje tych programów znalazły się środki budżetowe dzięki uszczelnieniu kryteriów poboru podatku vat i wzrostu gospodarczego co było nie możliwe za rządów PO-PSL bo jak pamiętamy były minister finansów Vincent Rostowski twierdził , że pieniędzy nie ma i nie będzie.
  To co przedstawiono wyżej wcale nie oznacza oceny działalności rządów poprzednich i obecnych , pytanie jest trudne ze względu na rozległy zakres uprawnień i kompetencji realizowanych przez Ministerstwa Resortowe i jeszcze zależne od tego kto tej oceny będzie dokonywał.Pomijając wnikliwą ocenę rządów ale biorąc pod uwagę prospołeczne nastawienie obecnego Rządu – oddam głos na PIS.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *