To nagranie ujawniło przerażającą prawdę. Już wszystko jasne

Udostępnij:

Tego konfliktu chyba już nie da się dłużej ukrywać. Od miesięcy w mediach krążą plotki o fatalnych stosunkach Meghan Markle (37 l.) i księcia Harry’ego (34 l.) z księciem Williamem (36 l.) i księżną Kate (36 l.). Nagranie, które wyciekło do sieci, pokazało całą prawdę na ten temat…

Od ponad roku sytuacja staje się coraz bardziej nie do zniesienia, a rodzinie królewskiej ciężko już udawać, że między nimi jest w należytym porządku. Harry i William byli do tej pory niemalże nierozłączni, a teraz między nimi stanęła kobieta – Meghan Markle.

Zanim Meghan pojawiła się w życiu Harry’ego, najpierw z samym bratem, a potem jeszcze z Kate, spędzał mnóstwo czasu, doskonale się przy tym bawiąc. Na zdjęciach z przeszłości widać, jak w trójkę chętnie rozmawiają ze sobą, uśmiechają się do siebie i nie szczędzą sobie przyjacielskich gestów.

Tego teraz nie zobaczymy na najnowszych zdjęciach. Co więcej, na najnowszym nagraniu, które wyciekło do sieci widać, że bracia nie są w stanie nawet na siebie spojrzeć. Wideo zostało nagrane 25 grudnia 2018 roku, gdy William i Harry razem z Kate i Meghan wychodzili z bożonarodzeniowego nabożeństwa.

Wówczas też idąc do kościoła księżne wesoło się uśmiechały, nawet ze sobą rozmawiały, a Meghan delikatnie poklepała nawet Kate po plecach. Mówiono wówczas, że to nakaz królowej, by właśnie tak się zachowywały.

Miało to uciszyć plotki o ich konflikcie. Jak widać na nic zdały się te zabiegi, bo film wyraźnie pokazał, że te dwie pary nawet nie chcą przebywać w swoim towarzystwie. William nawet nie był w stanie odpowiedzieć Meghan, która wyraźnie do niego się zwróciła, a zajął się poprawianiem swojego szalika.

Całość wygląda naprawdę kiepsko i nie trzeba być specjalistą od mowy ciała, by dostrzec, że między nimi dzieje się coś bardzo niedobrego. 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *