Ryszard Kotys przeżywa gehennę. Jego życie to piekło

Udostępnij:

„Świat według Kiepskich”. Ryszard Kotys 2019. Serialowy Marian Paździoch to postać która rozbawia do tej pory setki tysięcy widzów. „Świat według Kiepskich” gości na antenie telewizji Polsat nieprzerwanie od 16 marca 1999 roku.

Zabawnych perypetii sąsiadów z wrocławskiej kamienicy nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Postacią drugoplanową jest Marian Paździoch, grany przez Ryszarda Kotysa. Nieco zrzędliwy, starszy i wyjątkowo skąpy pan skradł serca widzów telewizji Polsat.

CZYTAJ WIĘCEJ: Magda Gessler upokorzona na oczach wszystkich! Tego się nie spodziewała

Sposób w jaki Ryszard Kotys odgrywa swoją rolę sprawia, że ludzie śmieją się do rozpuku. Niestety rzeczywistość poza planem filmowym nie jest już taka kolorowa. Poza serialem „Świat według Kiepskich”, serialowy Paździoch przeżywa gehennę.

Świat według Kiepskich: Ryszard Kotys, czyli serialowy Paździoch przechodzi gehennę

Ryszard Kotys, Świat według Kiepskich, Marian Paździoch, Polsat
Ryszard Kotys, Świat według Kiepskich, Marian Paździoch, Polsat

W poprzednich artykułach wspominaliśmy o jego ciężkiej sytuacji zdrowotnej i rozpoczynającej się demencji starczej. Ryszard Kotys wielu rzeczy zapomina, gubi orientację, jest zagubiony. Teraz sytuacja jest jeszcze bardziej poważa.

Jak donosi portal pikio.pl, obecnie aktor nie może sam zostawać w domu. Jego małżonka, Kamila Sammle bardzo się o niego boi, dlatego aby nie zostawał sam w domu i aby ona nie czuła niepokoju, postanowiła zatrudnić opiekunkę.

ZOBACZ TEŻ: Gąsiewska dodała zdjęcie. Wieniawa ją znienawidzi!

Ryszard Kotys 2019

Sytuacja jest bardzo ciężka. Aktor wielokrotnie powtarzał, że ma raczej duszę romantyka niż serialowego Paździocha, dlatego tak bardzo serce mu się raduje gdy widzi szerokie wsparcie płynące właśnie od telewidzów.

W wywiadach wspominał też, że żałuje, że w życiu nie spełnił swojego największego marzenia. Było nim napisanie eseju. Podczas jednej z rozmów przyznał, że teraz jest już za późno.

Naprawdę ciężko uwierzyć, że nasz ulubiony Marian Paździoch z serialu „Świat według Kiepskich” jest w tak fatalnym stanie.

Życzymy dużo zdrowia i wytrwałości!

POLECAMY RÓWNIEŻ:

Doda przerwała milczenie! Ostro o pedofilii w polskim Kościele. Wszyscy w szoku (wideo)
Przepowiedział koniec świata! Teraz wszystko się sprawdza. Mówi o Polsce
Nitras rzucił się na Kaczyńskiego! Doszło do rękoczynów (wideo)
Obrzydliwe! Po tym co zrobiła Magda Gessler ludziom zbierało się na wymioty (wideo)
Uwaga! Zepsuta żywność w Biedronce. Klientka dodała zdjęcie

Ryszard Kotys 2019

, , , ,