Szpak we Włoszech. Mamy relację z panującej tam sytuacji

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Epidemia COVID-19 (koronawirus) we Włoszech: Marlena Szpak, to starsza siostra trenera The Voice of Poland, którym jest Michał Szpak.

Czytaj też: W tym kraju wprowadzono stan wyjątkowy. Walka z koronawirusem trwa

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Kobieta pracuje w Italii jako uznana śpiewaczka operowa. Mimo olbrzymiego zagrożenia siostra piosenkarza postanowiła pozostać na południu kontynentu. W ostatnim czasie nie pracuje, a niedawno skończyła swoją kwarantanne.

Epidemia COVID-19 (koronawirus) we Włoszech: Marlena Szpak o sytuacji na południu kontynentu

Sytuacja we Włoszech jest bez wątpienia bardzo napięta. Aktualnie jest to jeden z najbardziej dotkniętych krajów działaniem wirusa COVID-19 (koronawirus). Na ten moment w Italii potwierdzono 35 tysięcy przypadków zarażeń. Z tej puli 3 tysiące osób zmarło. Sytuacja jest wręcz tragiczna.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

We Włoszech jest spora wciąż spora ilość Polaków. Wśród nich jest między innymi Marlena Szpak – starsza siostra Michała Szpaka, trenera The Voice of Poland oraz byłego uczestnika konkursu Eurowizji.

Sytuacja we Włoszech

Śpiewaczka zdała relację z sytuacji we Włoszech. Jej zdaniem jest bardzo źle.

Sytuacja we Włoszech jest dramatyczna. Codziennie wzrastają przypadki zakażeń i ofiary śmiertelne. Co prawda dotyczą one głównie osób starszych ze schorzeniami oraz chorobami przewlekłymi, ale są również śmiertelne przypadki osób stosunkowo młodych, po 50. roku życia, a także i niestety osób po 30. roku życia. 13 marca zmarł mężczyzna 38-letni

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

– wyznała wokalistka.

Zobacz również: Nowoczesny Rosyjski radar. W jego zasięgu znajdzie się cała Europa

Według siostry Michała Szpaka – Włosi na początku bardzo lekceważyli nadchodzące zagrożenie.

Początkowo Włosi obiektywnie lekceważyli powagę sytuacji. Problem dotyczył przede wszystkim północnej części. Wirus niestety rozniósł się po całym terenie Włoch, w związku z czym władze państwa oraz służby zdrowia zarządziły drastyczne ograniczenia względne każdego obywatela i dopiero wtedy ludzie przebili “szklaną bańkę” niedowierzań i świadomie zamykać się w domach by odbyć kwarantannę. W przeciągu ostatnich dni Polska podjęła się słusznych działań i restrykcji. Cieszę się bardzo, że tak szybko zareagowała

– powiedziała Marlena Szpak.

Epidemia COVID-19 (koronawirus) we Włoszech: Marlena Szpak,  to starsza siostra trenera The Voice of Poland,  którym jest Michał Szpak.
Epidemia COVID-19 (koronawirus) we Włoszech: Marlena Szpak, to starsza siostra trenera The Voice of Poland, którym jest Michał Szpak. Screen/ YouTube

Źródło: Alaluna

Polecamy także:

Wałęsa bankrutem? Koronawirus wykończył go finansowo

Bez ostrzeżenia ostrzelano cywili! Tego nie da się zatuszować

Niemcy wstrzymały oddech. To orędzie Merkel przejdzie do historii

To może Cię również zainteresować:

Rozpaczliwy wpis Woźniak-Starak. Łzy same płyną

Tomasz Lis znowu trafił do szpitala. Przerwał milczenie

Manowska również odizolowana: Jest ryzyko zakażenia koronawirusem

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , , ,

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →