Szok! Gessler powiedziała wprost jakie ma plany wobec Polek

Udostępnij:

Magda Gessler to jedna z najbardziej popularnych osobowości stacji TVN. Restauratorka zasłynęła przede wszystkim z prowadzonego przez siebie programu „Kuchenne Rewolucje”. Dodatkowo Pani Magda jest bizneswomen pełną gębą. Bardzo aktywnie promuje swoje własne biznesy na portalu instagram. Niestety w związku z najnowszym wynikł skandal, A restauratorka musiała się ze wszystkiego tłumaczyć. Teraz na instagramie możemy podziwiać jej nowy pomysł.

Magda Gessler i „Kuchenne Rewolucje TVN”. Nowy biznes restauratorki

CZYTAJ TEŻ: Co Gąsiewska ze sobą zrobiła?! To zdjęcie przeraziło

Magda Gessler od lat występuje na antenie stacji TVN w programie „Kuchenne Rewolucje”. Prócz tego bardzo aktywnie rozwija swoje własne biznesy. Okazuje się, że teraz znana restauratorka wpadła na nowy biznes na przyszłość. Warto podkreślić, że nieoficjalne przyszłe produkty Pani Magdy być może już spotkaliśmy na jej instagramie. Chodzi bowiem o przemysł świata mody. Magda Gessler chcę ubierać polki.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Zdrójkowski ujawnił co dalej z „Rodzinka.pl”? Fani zamarli

Pani Magda to prawdziwa lokomotywa. Przypomnijmy – niedawno gwiazda „Kuchennych Rewolucji TVN” otworzyła firmę „Ice Queen”. Dziś już planuję otworzenie następnego interesu. Tym razem wybór padł na branżę mody. Pani Magda chcę ubierać polki. Już poczyniła w tym kierunku pierwsze kroki, która można uznać za wstęp do nowej branży. Jej projekty można ujrzeć na portalu instagram.

CZYTAJ TEŻ: Gessler upokorzona w „Świat według Kiepskich”! Cała Polska to zobaczyła

Magda Gessler - gwiazda Kuchennych Rewolucji TVN planuje nowy biznes. Restauratorka chcę ubierać Polki. Jej produkty już są na instagramie
Magda Gessler – gwiazda Kuchennych Rewolucji TVN planuje nowy biznes. Restauratorka chcę ubierać Polki. Jej produkty już są na instagramie

Magda Gessler w rozmowie z mediami podkreśliła, że chciałaby ubierać w sposób niekonwencjonalny polki. Sama już zaczęła projektować i produkować własną część garderoby. Jak sama tłumaczy — musi codziennie występować w nowym stroju. Z tego właśnie powodu restauratorka chcę w przyszłości przejąć rynek świata mody. Czy jej się uda? Nie wiemy.  Także pozostaje nam tylko trzymać kciuki za Panią Magdę.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Co za wpadka! Magda Gessler myślała, że nikt nie zauważy

Gessler na instagramie

Pani Gessler jest aktywna na instagramie. Warto dodać, że restauratorka bardzo często zamieszcza na nim swoje robocze i prywatne poczynania. Nie brakuje tam również zwykłych wpisów dotyczących życia codziennego w naszym kraju. Bez wątpienia Pani Magda potrafi odnieść się do każdej sytuacji.

źródło: jastrzabpost.pl

, ,