Gąsiewska dodała gorące zdjęcie. Pokazała za dużo?

Udostępnij:

Rodzinka.pl Wiktoria Gąsiewska. Aktorka młodego pokolenia, która swoją markę w zawodzie zaczęła wyrabiać od najmłodszych lat. Mała Wiktoria otrzymała angaż w między innymi filmie Andrzeja Wajdy, czyli Katyń. Produkcją do dziś wzbudza spore emocje z powodu tematu, jaki porusza. Wówczas to Wiktoria Gąsiewska wcieliła się w postać małej córki jednego z oficerów Wojska Polskiego, którzy zostali przetransportowani w głąb Rosji, a następnie bestialsko zamordowani. Gąsiewska Zdrójkowski, Rodzinka.pl TVP.

Rodzinka.pl Wiktoria Gąsiewska

Polecamy przeczytać: Cezary Pazura ośmieszył Lecha Wałęsę

Aktualnie kariera Wiktorii opiera się przede wszystkim na grze w serialach. Jednym z nich jest Rodzinka.pl. Produkcja od samego początku emisji cieszy się olbrzymią popularnością wśród widzów telewizji publicznej, jednakże Warto dodać, że aktorka na planie pracuję ze swoim chłopakiem, Adamem Zdrójkowskim.

Rodzinka.pl Wiktoria Gąsiewska Zdrójkowski, Rodzinka.pl TVP, Gąsiewska nago
Rodzinka.pl Wiktoria Gąsiewska Zdrójkowski, Rodzinka.pl TVP

Gąsiewska Zdrójkowski – Razem

Para niedawno mogła dać się poznać szerszej publiczności podczas występu w programie Dance Dance Dance, którego emisja odbywała się na jednym z kanałów telewizji publicznej. Para zyskała olbrzymią sympatię widzów, dlatego pewnie ich cotygodniowe występy były jednymi z najwyżej ocenionych w całym programie. Te sukcesy w ostateczności spowodowały zwycięstwo Wiktorii Gąsiewskiej i jej chłopaka w pierwszej edycji tanecznego show.

Polecamy również: Wojewódzki pluje na katolików. To już przesada

Od tego czasu Wiktoria raczej nie może narzekać na spadek popularności, a wręcz przeciwnie, dlatego widać że jej kariera nabiera rozpędu. Doświadczenie w telewizji uzyskiwane od najmłodszych lat aktualnie zbiera tego swoje żniwa. Aktorka bardzo aktywnie zaczęła się promować na portalu Instagram. W obecnym momencie obserwuje ją ponad 700 tysięcy osób.

Rodzinka.pl TVP : Odważne zdjęcie Wiktorii Gąsiewskiej

Z tego między innymi powodu młoda aktorka wrzuca coraz to bardziej odważne zdjęcia. Bez dyskusji trzeba przyznać, że aktorka mimo swojego młodego wieku ma się czym pochwalić. Aktorka wyrzuciła niedawno bardzo odważne zdjęcie w kostiumie bikini. Internauci zastanawiali się, czy oby młoda aktorka nie pokazała zbyt dużo? Ocenę pozostawiamy wam.

Najnowsze informacje:

Popek rzucił wyzwanie Magdzie Gessler! Wścieknie się jak to zobaczy (Film)

Ryszard Kotys udzielił wstrząsającego wywiadu. To koniec

Magda Gessler zrobiła coś obrzydliwego! W taki sposób poniżyła restauratora (Zdjęcie)

Gąsiewskiej puściły nerwy! Zrugała swojego fana przy wszystkich. Wszystko przez to zdjęcie

Skandal u Wojewódzkiego. Przyjął symbol mordu Polaków jako prezent (foto)

Tagi: Rodzinka.pl Wiktoria Gąsiewska Zdrójkowski, Rodzinka.pl TVP, Gąsiewska nago

Niektórzy pod zdjęciem pisali wręcz, że Gąsiewska nago wręcz się pokazała

, , , , ,