To miało nigdy nie wyjść na jaw! Jachira rozebrała się w TV

Klaudia Jachira to kontrowersyjna posłanka reprezentująca ugrupowanie Koalicja Obywatelska w Sejmie, wyciekł film w którym pokazała się prawie nago.

TO JEST PILNE: Koronawirus już jest w Polsce? Szpital w Łodzi potwierdza

Nie ulega wątpliwości, że Klaudia Jachira to jedna z najbardziej kontrowersyjnych postaci aktualnej kadencji polskiego Sejmu. Dziś okazuje się, że aktualna poseł z ramienia Platformy Obywatelskiej ma za sobą bardzo interesującą przygodę w telewizji. Polityk odegrała w paradokumentalnym serialu rolę napalonej pielęgniarki. W tym ujęciu Klaudia Jachira pokazuje się prawie nago.

TO JEST CZYTANE NAJCZĘŚCIEJ:

  1. Koronawirus już jest w Polsce? Szpital w Łodzi potwierdza
  2. Gwiazda „The Voice” walczy o życie! Ten wpis wyciska łzy
  3. Przerażający widok! Agnieszka Chylińska pokazała swoje zdjęcie. Jest skrajnie wychudzona (foto)

Materiał opublikował na swoim koncie dziennikarz „Gazety Polskiej” Maciej Kożuszki. W fragmencie serialu emitowanego w TV 4 widać posłankę Koalicji Obywatelskiej, która wciela się w pielęgniarkę próbującą uwieść mężczyznę.

– Jeszcze się nie domyśliłeś, co tu jest grane? Siostra Celestynka zaraz ci wyjaśni – mówi. – Każdy facet marzy o seksownej pielęgniarce – dodaje, kiedy mężczyzna ją odpycha i ucieka.

Klaudia Jachira wystąpiła prawie nago w TV – teraz jest posłem

Dziennikarz „GP” dodatkowo postanowił w bardzo ironiczny sposób skomentować całe nagranie.

Klaudia Jachira w 40 s udowadnia, że to nieprawda, że Koalicja Obywatelska nie ma pomysłu na służbę zdrowia.

Część osób jest zbulwersowanych tym, że przedstawicielka obywateli pozwoliła sobie na taki „występ” w telewizji. Pojawili się również obrońcy kontrowersyjnej posłanki. Stwierdzili oni, że w momencie gdy nagrywano te ostre sceny, Klaudia Jachira była aktorką tak więc z racji zawodu mogła pokazać się prawie nago. Zdania wśród internautów są mocno podzielone. A co państwo myślą na ten temat?

Źródło: Twitter

POLECAMY TAKŻE:

Przerażający widok! Agnieszka Chylińska pokazała swoje zdjęcie. Jest skrajnie wychudzona (foto)

Awantura w Sejmie: Kaczyńskiego poniosło: „Zamknij się!” (wideo)

Szokujące słowa! Prezydent Izraela obraził Polaków?

Świat w szoku: Andrzej Duda ostro do prezydenta Izraela

Fani we łzach. Reżyser „Ranczo” potwierdził tragiczne wieści o Królikowskim.

Klaudia Jachira to kontrowersyjna posłanka reprezentująca ugrupowanie Koalicja Obywatelska w Sejmie, wyciekł film w którym pokazała się prawie nago
Klaudia Jachira/ screen Youtube

Klaudia Jachira to kontrowersyjna posłanka reprezentująca ugrupowanie Koalicja Obywatelska w Sejmie, wyciekł film w którym pokazała się prawie nago

, , , ,
Bartosz Palędzki

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →