Wałęsa niespełna rozumu? Tak odpowiedział na krytykę

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Lech Wałęsa i jego wpadka na portalu Facebook: Lech Wałęsa to bez wątpienia jeden z tych polityków, który bardzo aktywnie udziela się w mediach społecznościowych. Niestety były prezydent bardzo często podkreśla ponad skalę swój wkład w obalenie komunizmu w Polsce. To nie podoba się już nawet jego najbardziej zagorzałym zwolennikom. Najlepszym dowodem na to jest ostatnia sytuacja w mediach społecznościowych Wałęsy. Na dodatek były lider Solidarności na postawiony mu zarzut przez internautkę odpowiedział w bardzo dziwny sposób.

Lech Wałęsa i jego wpadka na portalu Facebook

Czytaj też: Syn Królikowskiego dodał zdjęcie, które przeraziło! Fani wstrząśnięci

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Lech Wałęsa to bez wątpienia jeden z tych polityków, który bardzo aktywnie udziela się w mediach społecznościowych. Wałęsa bardzo często stawia swój wkład ponad wszystko w kwestiach upadku komunizmu w Polsce oraz W tematach dotyczących włączenia Polski do paktu NATO oraz do Unii Europejskiej. Ostatnio na ten fakt postanowiła zwrócić uwagę Wałęsie Pani Agnieszka, która napisała, że były prezydent stawia swój udział ponad udział wielu tysięcy innych osób, które walczyły również z komuną.

Dziwny wpis Wałęsy

Lech Wałęsa i jego wpadka na portalu Facebook: Lech Wałęsa to bez wątpienia jeden z tych polityków,  który bardzo aktywnie...
Lech Wałęsa/ screen YouTube

Czytaj też: Żyła dorwał się do mikrofonu i.. wszystkich zatkało – on to naprawdę powiedział!

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Wałęsa zwrócił uwagę na Facebooku na historię Polski, w nawiązaniu do przeprowadzonego niedawno sondażu na temat najlepszych prezydentów III RP, napisał, że:

– Nie do wyobrażenia jest sytuacja Polski i z Polską bez moich osiągnięć . 1].Nikt w tym i ja nie bylibyśmy prezydentami gdybym Ja, ja,ja, nie skrócił prezydentury Jaruzelskiemu. 2[. Co by było gdybym ja, ja, ja, nie wynegocjował traktatu o wyprowadzeniu wojsk Sowieckich . 3].Nie weszlibyśmy do Unii i NATO bez uzyskania w Warszawie przeze mnie zgody Prezydenta Jelcyna. Do tego momentu zachód nie brał poważnie takiej możliwości. 3[.Co by było gdybym ja, ja, ja, nie uzyskał zgody na umorzenie 50 % polskich długów [na tyle mądrale mnie ustawili]. – pisał Wałęsa.

Na te słowa zareagowała między innymi Pani Agnieszka.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

–  Z całym szacunkiem dla zasług, ale kiedy Pan Prezydent nauczy się, że nie „ja” a „my”??? Bez tłumu ludzi niczego by Pan Prezydent nie osiągnął. Trochę wdzięczności dla tych, którzy zdecydowali się pójść za Panem Prezydentem – stwierdziła kobieta. 

Wałęsa zauważył komentarz kobiety i w odpowiedzi napisał coś bardzo dziwnego.

– Mała uwaga nie pchaliście ,a ja ciągnąłem, Mała uwaga nie pchaliście ,a ja ciągnąłem, Mała uwaga nie pchaliście ,a ja ciągnąłem ja, ja, ja,ja JA. – napisał Lech Wałęsa.

POLECAMY TAKŻE:

Skandal we Wrocławiu: Gąsiewska zaatakowana w taksówce

Anna z „Rolnika” zaskoczyła fanów. Nie uwierzysz co kupiła

Magda Gessler wywołała skandal. Ostry komentarz o Polakach

Awantura w TVP! „Paskowy” zaszalał – posłowi puściły nerwy podczas nagrania na żywo

Jackowski wszystko przewidział! Teraz czeka nas całkowity paraliż

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

,

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →