Skandal we Wrocławiu: Gąsiewska zaatakowana w taksówce

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Wiktoria Gąsiewska wywołała skandal? W tej sytuacji młoda aktorka stała się niestety jego ofiarą. Wiktoria Gąsiewska to gwiazda serialu „Rodzinka.pl” (TVP) oraz filmu „W lesie dziś nie zaśnie nikt”. Już od ponad dwóch lat jest związana z Adamem Zdrójkowskim, który jeszcze dłużej od Wiki występuje na planie popularnego serialu „Rodzinka.pl”. Dziś Wiktoria jest bardzo dobrze rozpoznawalna w polskim społeczeństwie. Prócz gry w serialach i filmach ma już na swoim koncie udział w popularnych programach telewizyjnych. Niestety podczas wizyty we Wrocławiu spotkała ją bardzo niemiła sytuacja.

TO JEST CZYTANE NAJCZĘŚCIEJ:

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
  1. Syn Królikowskiego dodał zdjęcie, które przeraziło! Fani wstrząśnięci
  2. Jackowski wszystko przewidział! Teraz czeka nas całkowity paraliż
  3. Najnowsze wieści! Paweł Królikowski i jego stan zdrowia. Syn dostał wiadomość…

Wiktoria Gąsiewska to gwiazda serialu „Rodzinka.pl” (TVP), a także filmu „W lesie dziś nie zaśnie nikt”. Nie ulega wątpliwości, że te dwie produkcje w ostatnim czasie przyniosły młodej aktorce olbrzymią popularność. Młoda gwiazda ten weekend postanowiła spędzić we Wrocławiu. O swoim wyborze na ostatni weekend poinformowała swoich fanów na portalu Instagram. Niestety tego wyjazdu Wiktoria nie będzie mogła do końca zaliczyć do udanych. Powodem jest sytuacja, z którą młoda gwiazda spotkała się korzystając z usługi miejscowej taksówki.

Wiktoria Gąsiewska wywołała skandal?

Nie ulega wątpliwości, że Wiktoria Gąsiewska była zbulwersowana całą sytuacją. Aktorka znana z serialu „Rodzinka.pl” oraz filmu „W lesie dziś nie zaśnie nikt” opisała zaskakujące zachowanie kierowcy taksówki, który obraził polską gwiazdkę, lecz na tym skandal się nie zakończył. Z relacji aktorki wynika, że kierowcą był obcokrajowiec. Mężczyzna był wyraźnie poirytowany. W pewnym momencie obraził Wiktorie, kiedy ta prosiła o zamknięcie przedniego okna. Następnie kierowca skierował kilka obraźliwych słów na temat Polski i Polaków. Sytuację w skrócie postanowiła opisać Wiktoria.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Czytaj też: Premier nie zostawia wątpliwości: Epidemia koronawirusa w Polsce

„Update Wrocław! Nie wsiadajcie do tego typa! Kierowca zza granicy od razu po wejściu do auta, zaczął mówić, że Polska to gwno!”

napisała Wiktoria Gąsiewska na zdjęciu, na którym było widać tablicę rejestracyjną nieprzyjemnego taksówkarza. Na tym wszystko się jednak nie skończyło.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

„Po czym, gdy poprosiłam go o zamknięcie przedniego okna, usłyszałam, że mam wyp***alać!”

– napisała oburzona gwiazda!

Zobacz również: Ziemkiewicz nie wytrzymał – Opania ostro oberwał

Wiktoria Gąsiewska wywołała skandal? Wiktoria Gąsiewska to gwiazda serialu "Rodzinka PL" (TVP) oraz filmu "W lesie dziś nie zaśnie nikt".
Wiktoria Gąsiewska/ screen YouTube

Polecamy także:

Tusk skomentował Brexit. Wszyscy jednak pamiętają jego słowa

Obrzydliwe! Klient znalazł to w kurczaku z „Biedronki”. Zbiera się na wymioty

Przeczytaj również:

Szok! Jakub z „Rolnik Szuka Żony” opuszcza Polskę. Powiedział dlaczego

Julia Wieniawa ma nowego chłopaka? To znany gwiazdor

Świat w żałobie. Nie żyje „Królowa” – znali ją wszyscy

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , , ,

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →