Andrzej Strzelecki w okropnym stanie! Ledwo mówi. Nagranie jest porażające

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Andrzej Strzelecki znany z serialu TVP, Klan, jest w strasznym stanie, choroba go wyniszczyła, zobacz nagranie zamieszczone w serwisie Facebook.

Aktora Andrzej Strzelecki najlepiej rozpoznajemy dzięki roli w serialu TVP pod tytułem Klan. Grał w nim rolę doktora Koziełły. Jednak jest to aktor z olbrzymim doświadczeniem tak filmowym jak i teatralnym. Ostatnio Strzelecki wyznał, że od lat męczy go choroba, z którą wprost nie sposób walczyć, na portalu Facebook opublikowano ostatnio nagranie, na którym o tym opowiada. Widok wyciska łzy.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Czytaj też: Mocne słowa Jana Pawła II o adopcji dla par jednopłciowych

Andrzeja Strzeleckiego mogliśmy ostatnio zobaczyć na nagraniu Które Telewizja polska opublikowała na swoim profilu na Facebooku. Aktor wyznał na nim, że cierpi na poważną chorobę. Jest to nieoperacyjny rak płuc i oskrzeli. Pan Andrzej wyznał, że jedyną nadzieją dla niego pozostało kosztowne, nowatorskiej leczenie w Stanach Zjednoczonych.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Choroba z jaką zmaga się Andrzej Strzelecki wyniszczyła go całkowicie

„Okazało się, że 6 maja na rynek amerykański wprowadzono lek dokładnie na tę mutację mojej choroby, tego mojego genu. Czy to nie jest szczęście? Mam nadzieję, że i tym razem też mnie nie opuści” – wyznał Andrzej Strzelecki w wywiadzie.

Zobacz również: Wściekły Gortat dodał ostry wpis! Usunął go, ale mamy screeny

Strzelecki, choroba go wyniszczyła

Widok aktora na nagraniu wprawia w osłupienie i wywołuje łzy. Pan Andrzej ma wyraźne problemy z oddychaniem i mówieniem, widać że jest bardzo słaby fizycznie. Jak sam stwierdził rak wyniszczył go całkowicie i powoli traci chęć do życia.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

„Teraz stajemy przed trudem organizacji transportu taty do Nowego Jorku, gdzie ma podjąć leczenie w jednym z tamtejszych szpitali. Sytuacja związana z pandemią koronawirusa nie jest dla nas sprzyjająca, procedury i wymagania są zdecydowanie bardziej restrykcyjne niż wcześniej, ale zrobimy wszystko, aby sobie z nimi poradzić” – stwierdziła Joanna Strzelecka.

Andrzej Strzelecki

Andrzej Strzelecki – reżyser, aktor, pisarz, profesor PWST jest poważnie chory. Wiele razy pokrzepiał nas jako dr Koziełło z serialu #Klan, poruszał spektaklami pokazywanymi przez Teatr Telewizji TVP. Teraz potrzebuje Twojego zainteresowania i wsparcia. Mówi o sobie, że jest dzieckiem szczęścia. I rzeczywiście: chwilę po zdiagnozowaniu raka okazało się, że wynaleziono na niego lek w Stanach Zjednoczonych. Jest jednak bardzo kosztowny. Trzeba zgromadzić 1 500 000 zł. Zbiórkę na leczenie prowadzi Fundacja Rak'n'Roll Wygraj Życie – wpłat można dokonywać w następujący sposób:Numer Subkonta:73 1600 1462 1893 9704 1000 0068 W tytule: „DLA ANDRZEJA S”Dane do przelewów zagranicznych:IBAN: PL73 1600 1462 1893 9704 1000 0068, BIC: PPABPLPKPrzelewy przez PayPal:PayPal – KONIECZNIE Z TYTUŁEM: „dla Andrzeja S” Wszystkie szczegóły w poniższym linku do zbiórki na FB: https://www.facebook.com/donate/1596589273841849/1596589320508511/

Gepostet von Bądźmy Razem. TVP am Mittwoch, 17. Juni 2020

Źródło: Pikio

Polecamy także:

Niesamowite wieści o Dudzie! W końcu Polacy się doczekali

Wiśniewski nie wytrzymał i wpadł w szał! Wszystko zostało nagrane

Wstrząsające wieści o Martyniuku! Potwierdzono szokującą prawdę

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , , , ,

About Małgorzata Piętak

Zafascynowana światem show-biznesu. Interesuje mnie życie gwiazd dlatego jestem ze wszystkim na bieżąco. Diety, sekrety celebrytów, modowe ciekawostki to mój świat
View all posts by Małgorzata Piętak →