Nowy romans w „Sanatorium Miłości”. Widzowie w szoku

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Bożena i Władysław to gwiazdy programu „Sanatorium Miłości” produkcji TVP, którego prowadzącą jest Marta Manowska. W ostatnim odcinku to właśnie ekscentryczna Bożenka została wybrana na kuracjusza odcinka. Tego typu tytuł umożliwia między innymi wybór spośród wszystkich uczestników programu jednej osoby, z którą wyróżniony uczestnik może udać się na wspólną randkę. W takiej sytuacji Bożena podjęła decyzję, że na wspólne wyjście wybierze sobie Władysława, który już pewien czas temu zadeklarował, że jego serce mocniej bije w stosunku do Stanisławy. Mimo wszystko ten fakt w żadnym stopniu nie przeszkadzał Bożence, która próbowała w jak największym stopniu wykorzystać możliwość spotkania z Władysławem.

Bez wątpienia Bożena i Władysław to gwiazdy „Sanatorium Miłości” w TVP, którego prowadzącą jest Marta Manowska. Bożena to bez wątpienia uczestniczka, którą albo się lubi, albo nienawidzi. Wiele lat spędziła w Stanach Zjednoczonych. Aktualnie wróciła do Polski i podjęła decyzję, że weźmie udział w programie prowadzonym przez Manowską. Z kolei Władysław to wdowiec, który po długim czasie samotności postanowił ponownie się zakochać. Z jego deklaracji można wnioskować, że ze wszystkich Pań najbardziej w oko wpadła mu Stanisława. Mimo wszystko w tej sytuacji między tych dwoje postanowiła wejść Bożena, która zaprosiła mężczyznę na randkę w Jacuzzi.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Bożena i Władysław z „Sanatorium Miłości” w TVP

Kuracjusz był bardzo zaskoczony wyróżnieniem ze strony Bożeny. Ta jednak prędko mu wyjaśniła z jakiego powodu zdecydowała się właśnie jego zaprosić na wspólną randkę w Jacuzzi.

„Wybrałam Cię bo jesteś taki bajerant, potrafisz zagadać, przynieść kawkę” 

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

– powiedziała wyrafinowana Bożena.

Para udała się do jacuzzi, gdzie wspólnie jedli owoce oraz pili szampana. W pewnym momencie kobieta założyła Władysławowi nogi na ramiona. Ten za bardzo w całej sytuacji się nie bronił.

„Dlatego położyłem te ręce żeby życzyć jej zdrowia, zdrowia (…) W ramach życzeń jej położyłem 

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

– tłumaczył.

Wyznał również, że w dalszym ciągu to właśnie ze Stenią chcę spróbować stworzyć związek. Dodał także, że kuracjuszka wpadła mu w oko już przy pierwszym spotkaniu.

Z kolei reszta uczestników programu rozmawiała o gorącym temacie, którym bez wątpienia jest seks. Jak się okazuje, jest on dla seniorów bardzo istotny. Mimo wszystko wielu kuracjuszy deklarowało, że ma z nim do czynienia coraz rzadziej.

Czytaj też: Tragiczny wypadek Tesli! Raport potwierdził najgorsze

„Nasz organizm inaczej funkcjonuje ze względu na zmiany hormonalne, ale seks jest bardzo ważny” 

– powiedział jeden z seniorów.

Bożena i Władysław to gwiazdy Sanatorium Miłości w TVP, którego prowadzącą jest Marta Manowska. W ostatnim odcinku to właśnie...
Sanatorium Miłości/ screen YouTube

Polecamy także:

Nie żyje 15-letnia aktorka. Ta śmierć to wstrząs dla całego świata

Gdy to zobaczysz już nigdy nie kupisz wędliny. Przerażające fakty

Wojewódzki się wygadał – jest już nowa dziewczyna. To była kolegi

Elton John wybuchł płaczem na scenie! Przerwał koncert

Tragiczne wieści. Paweł Królikowski na krawędzi życia i śmierci

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, ,

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →