Bujakiewicz o Przybylskiej. Bardzo niepokojące słowa

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Choć od śmierci Anny Przybylskiej minęły ponad trzy lata, to fani artystki nadal z wielkim wzruszeniem wspominają jej role. Aktorka była uwielbiana przez tłumy, zatem nic dziwnego, że Radosław Piwowarski wyszedł z pomysłem zrealizowania filmu biograficznego o artystce. W najnowszym numerze magazynu „Flesz” Katarzyna Bujakiewicz udzieliła wywiadu, w którym odniosła się do rewelacji na temat produkcji.

Katarzyna Bujakiewicz i Anna Przybylska poznały się na planie filmu „Rób swoje, ryzyko jest twoje”. Gdy ponad trzy lata temu Anna Przybylska przegrała walkę z nowotworem, Katarzyna Bujakiewicz nie udzielała żadnych komentarzy. Aktorka postanowiła opowiedzieć o swojej przyjaciółce dopiero w biografii „Ania”, która trafiła do księgarń pod koniec 2017 roku. – Pamiętam moment, gdy Anka wpadła do garderoby przy okazji jakiejś naszej wspólnej produkcji. Już po chwili zdałam sobie sprawę, że w końcu mam poważną konkurencję, jeśli chodzi o temperament – wspominała aktorka pierwsze spotkanie z Przybylską. Obie panie połączyła wielka przyjaźń na lata. – Gdy Ania i Jarek przeprowadzili się do Poznania, to stałam się ich domownikiem. Jarek ciągle albo na treningach, albo wyjeżdżał na mecze, zgrupowania, więc zorganizowałam Ani życie w Poznaniu. Rano szłyśmy na siłownię, trzy razy w tygodniu na spinning, potem jeszcze jakaś mała siłownia, sauna – zresztą zwykle w większym towarzystwie, bo żony piłkarzy Lecha i Amiki trzymały się w grupie i wiele rzeczy robiły razem. I jechałyśmy do niej, Ania gotowała, ja jadłam. Takie nudne, zwyczajne, poznańskie życie – wspomniała w biografii „Ania” aktorka.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Ostatnio Katarzyna Bujakiewicz udzieliła wywiadu magazynowi „Flesz”, w którym nawiązała do informacji na temat filmu o Ani Przybylskiej.

– Nie mam z tym projektem nic wspólnego. Radek Piwowarski coś tam pisze, ale z tego, co wiem, jest mało prawdopodobne, że dojdzie do realizacji scenariusza. Ja jedynie zgodziłam się na wypowiedź do książki na temat Ani. Uważam też, że jeśli film miałby powstać na podstawie tej książki, to mógłby być udany – powiedziała Bujakiewicz.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Aktorka odniosła się również do szumu wokół Anny Przybylskiej. Bujakiewicz zaznaczyła, że to z pewnością by jej się nie spodobało. – To nadal jest dla mnie bardzo trudny temat. łatwiej się wypowiadać osobom, które nie znały Ani. A my byłyśmy naprawdę bardzo ze sobą związane. Brakuje mi możliwości porozmawiania. Bałam się trochę tej premiery w Gdyni, że będę pod obstrzałem mediów, które tylko czekają, kiedy mi zadrży głos ze wzruszenia. Na premierze warszawskiej byłam już silniejsza. Nie podoba mi się to całe zamieszanie wokół jej osoby i jestem pewna, że jej też by się nie podobało. Uważam, że niestety w niektórych przypadkach sprawdza się to do lansowania na plecach Ani, co jest absolutnie w złym stylu. Ona była jedyna, wyjątkowa, niepowtarzalna. Po prostu była zaj***stą osobą – dodała aktorka.

Przypomnijmy, że Anna Przybylska odeszła 5 października 2014 roku, po ciężkiej walce z nowotworem.

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →