Doda zaskoczyła wszystkich! Obchodzi święta ale…

Jak Boże Narodzenie spędza Doda (Dorota Rabczewska)? Wygląda na to, że była wokalistka zespołu Virgin nie przepada za tymi świętami. Popularna i bardzo kontrowersyjna piosenkarka udzieliła niedawno wywiadu, w którym odniosła się do tematu świąt Bożego Narodzenia. Doda przyznała, że przez ostatnie lata nie spędzała świąt w takim stylu, jak to robi miliony Polaków. Wszystko jednak uległo w ostatnim czasie zmianie. Doda aktualnie nie widzi innej możliwości niż święta u rodziców w Ciechanowie. Do takich decyzji skłoniła ją mordercza choroba.

Doda i Boże Narodzenie

Wielu Polaków z pewnością zastanawia się nad tym – jak Boże Narodzenie spędza Doda (Dorota Rabczewska)? Wygląda na to, że była wokalistka zespołu Virgin nie przepada za tymi świętami. Podkreśliła to w jednym z niedawnych wywiadów udzielonych dla portalu Super Express. Od wielu lat ciężko było zastać Dodę w wigilię wśród rodziców i innych członków rodziny. Piosenkarka wolała wyjechać na czas świąt do ciepłych krajów i po prostu odpocząć. Wszystko jednak uległo zmianie z powodu choroby rodziców piosenkarki. Najpierw na chorobę nowotworową zachorowała mama Doroty. Niedługo później podobny los spotkał tatę celebrytki. Dziś obojgu udało się z tego kryzysu zdrowotnego wyjść. Z tego właśnie powodu Doda podjęła decyzję, że każde następne święta będzie spędzać w rodzinnym gronie.

Jak Boże Narodzenie spędza Doda (Dorota Rabczewska)? Wygląda na to, że była wokalistka zespołu Virgin nie przepada za tymi świętami.
Doda/ screen YouTube

CZYTAJ TEŻ: To nie miało wyjść na jaw! Kwaśniewski dostawał pieniądze z Ukrainy

– Ja w ogóle nie lubię świąt Bożego Narodzenia! W ogóle na nie nie czekam, drażni mnie to! Smuci mnie to! Jakbym mogła, to bym się zamieniła w tego zielonego Grincha, który odwołuje święta – śmieje się Doda. Podejście piosenkarki uległo jednak radykalnej zmianie, kiedy w jej rodzinie pojawiła się bardzo poważna choroba.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Kurdej Szatan pod ostrzałem na Insta. Ludzie zarzucają jej, że wygląda…

– Odkąd moja mama zachorowała na raka, już nigdy nie opuściłam świąt – mówi Doda „Super Expressowi”. – Dodatkowo ostatnie święta były tragiczne, bo i u taty został zdiagnozowany nowotwór. Na szczęście rodzice wyszli z tego, ale nie wyobrażam sobie po tym, co przeszliśmy, dobrze się bawić w tak szczególny dzień bez nich. Życie jest nieprzewidywalne. Trzeba doceniać każdą chwilę z rodziną! – mówi nam gwiazda.

To również może Cię zainteresować:

Premier Mateusz Morawiecki ostro o sądach. Będą radykalne zmiany!
Mamy REKORD! Przez 6 lat, dokładnie tyle do podziału dla rodziny Owsiaków! Kwota zwala z nóg
Zdrójkowski przerwał milczenie! Cała prawda o rozstaniu z Gąsiewską
Wojciechowska ujawnia całą prawdę o swoim związku. Szczera do bólu

, , , ,
Bartosz Palędzki

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →