Szok! Dominika Tajner szczerze o swoich problemach rodzinnych

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Dominika Tajner i Michał Wiśniewski wzięli niedawno rozwód. Lider Ich Troje już dziś znajduje się w nowym związku i na dodatek już zaplanował datę piątego ślubu. Nie ulega wątpliwości, że Wiśniewski ma naprawdę olbrzymi rozmach w swoich działaniach. Niestety oprócz rozmachu piosenkarz słynie również z braku umiejętności do stałości w swoich uczuciach. Przekonała się o tym bardzo dosadnie Dominika Tajner, która niedawno wyznała, że poprzedni rok był dla niej bardzo ciężki. Oprócz rozwodu bardzo poważnie zachorował jej syn Maks. Następnie zmarła jej jedyna babcia, a na sam koniec Dominika usłyszała bardzo poważne zarzuty ze strony prokuratora.

Dominika Tajner o tragicznym 2019 roku

W tym samym czasie zmarła moja jedyna żyjąca babcia. Odeszła, gdy tańczyłam w pierwszym odcinku „Tańca z gwiazdami”, pogrzeb był podczas drugiego odcinka. Potem pozew i choroba syna. To była prawdziwa czarna seria. W pewnym momencie usiadłam bezradna i pomyślałam, że zaczynam wierzyć w klątwy, że ktoś musiał ją na mnie rzucić. Ale jeśli mam być szczera, najbardziej mnie zmieniła i pewnie wzmocniła choroba syna. Wtedy zmienia się perspektywa, pozostałe rzeczy są mniej ważne. To było najcięższe przeżycie w moim życiu. Na szczęście skończyło się dobrze. Ale zmieniło moje priorytety i przypomniało, że w życiu najważniejsze jest zdrowie bliskich. Całą resztę można poukładać. – mówiła Dominika Tajner na temat poprzedniego roku.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
Dominika Tajner i Michał Wiśniewski wzięli niedawno rozwód. Lider Ich Troje już dziś znajduje się w nowym związku, który...
Dominika Tajner/ screen YouTube

Czytaj też: Panowie, złapcie się czegoś! Julia Wieniawa pokazała za dużo!

W dalszej wypowiedzi Menadżerka gwiazd wypowiedziała się na temat choroby swojego syna – Maksymiliana.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
  • Paradoksalnie to, że syn trafił do szpitala sprawiło, że wszystko zeszło na dalszy plan. To przerażające doświadczenie przykryło koniec mojego małżeństwa i pozwoliło mi nie rozczulać się nad sobą. Rozdział z Michałem jakby automatycznie się zamknął i to na 100 procent. – wyznała Dominika Tajner.

Dominika Tajner i Michał Wiśniewski wzięli rozwód

Zobacz również: Panowie lepiej usiądźcie! Bohosiewicz pokazała sporo ciała!

Z pewnością do dziś wielu fanów Dominiki i Michała zastanawia się nad powodem ich rozstania. Para wzięła ślub w 2012 roku. Po dosyć długim stażu (jak na Michała Wiśniewskiego) wydawać by się mogło, że być może lider zespołu Ich Troje nareszcie znalazł miłość swojego życia. Otóż nic bardziej mylnego. Michał Wiśniewski w marcu poprzedniego roku oznajmił żonie, że chciałby otrzymać od niej rozwód. Dla Dominiki to był olbrzymi cios. Na dodatek przed ostatnią sprawą rozwodową okazało się, że Michał jest już w związku z nową partnerką. Media spekulowały nawet, że kobieta jest w ciąży.

POLECAMY:

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
Szokujące informacje o mordercy Adamowicza! Współwięźniowie przerwali milczenie
Wielka awaria Facebooka obnażyła okrutną prawdę o Grecie Thunberg! I co na to lewica?
Przerażające! Ujawniono ostatnie słowa pilota zestrzelonego samolotu
Szok! Rodzice Pawła Adamowicza zabrali głos
Anna Mucha szczerze o rodzinie! Zdecydowała się w końcu to wyznać!
window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , , ,

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →