Szokująca decyzja Edyty Górniak. Co się z nią dzieje?

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Edyta Górniak na swoim kolejnym nagraniu poinformowała, że jej syn Allan raczej nie podejdzie do matury w tym roku, a ona sama nie zamierza go nakłaniać aby zrobił inaczej. To jednak nie wszystko, jak twierdzi wokalistka to były dla Allana ciężkie miesiące, ale… namawia również innych rodziców do podobnych decyzji jakie podejmuje ona sama.

„Dzieje się to, co miało się dziać” – rozpoczęła w ten sposób swoje nagranie Edyta Górniak. Z początku mówiła głównie o Ziemi, naturze, wszystko z okazji Dnia Ziemi jaki przypada akurat na 22 kwietnia.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

W dalszej części swojego filmu poświęciła czas na zbliżające się matury. Allan Krupa, jej syn jest właśnie jedną z osób, która w tym roku mogłaby maturę zdawać, bowiem kończy w tym roku klasę mundurową w Liceum Ogólnokształcącym im. Bitwy Warszawskiej 1920 roku w Urlach. 

Edyta Górniak informuje, że jej syn Allan nie przystąpi do matury! Dlaczego?

Edyta Górniak na każdym kroku podkreśla jak bardzo dumna jest z syna i z tego, że spełnia swoje marzenia o karierze wojskowej. Ostatnio wspominała, że Allan chce zostać snajperem. To wymaga jednak dalszego kształcenia się i pójścia na studia do Akademii Wojskowej. Stoi to jednak pod wielkim znakiem zapytania, bowiem Edyta Górniak stwierdziła, że prawdopodobnie jej syn Allan w tym roku nie podejdzie do matury.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

„Jako mama powiedziałam Allanowi, że zostawiam decyzję jemu, czy chce podejść do matury i jeśli zdecyduje, że ten rok był za trudny, zbyt stresujący, żeby przyjąć wiedzę we właściwym zakresie, by oceniać jego poziom dojrzałości, bo to przecież egzamin dojrzałości, jeżeli nie będzie się czuł na siłach, to niech tego nie robi, ja nie będę wywierała na niego żadnej presji. Jeżeli będzie chciał do tego podejść za rok, może coś się zmieni, to spoko. (…) Pozostawiam tę przestrzeń Allanowi, myślę, że nie będzie podchodził do matury, nie chcę, żeby miał dodatkowe stresy, ten rok był bardzo trudny, a przecież jeszcze się nie skończył” – powiedziała Edyta Górniak.

Również w trakcie tego samego nagrania Edyta Górniak zaapelowała do pozostałych rodziców maturzystów, aby decyzję pozostawili swoim dzieciom. Jako argumentu, użyła faktu że… tylko dzieci wiedzą czy przez zdalne nauczanie zdążyły się przygotować do egzaminu.

„Sugerowałabym też rodzicom, żeby nie wywierali takiej presji na naszych dzieciach, bo i tak to jest bardzo trudny sposób nauczania, edukacji, to się nie sprawdza, rozsypuje się. Ta wiedza, którą dzieci dzisiaj muszą przyjąć, jest prawie nie do zastosowania w dzisiejszych czasach. Rodzice powinni dodawać dzieciom otuchy, a nie wywierać presję” – przekonuje Edyta Górniak zaznaczając po raz kolejny, że jej syn Allan ma tutaj pełną dowolność.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Te słowa wywołały niemałe poruszenie i fale krytyki, dlatego pewnie wokalistka zdecydowała się nagranie z sieci usunąć.

Źródło: Instagram

Polecamy również:

Patryk Jaki w telewizji wPolsce ostro o kaście sędziowskiej

Wypowiedź kieleckiego urzędnika hitem w sieci! W kółko powtarzał to samo. To trzeba zobaczyć!

Aktywista „Babcia Kasia” do policjantki: „Ty stara k*rwo!”

Magdalena Ogórek wyśmiała w TVP Info przedstawiciela opozycji

Teleturniej „Jeden z dziesięciu” znika z TVP? Smutne wieści

Igor Tuleya kontrowersyjnie po decyzji ID

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, ,

About Małgorzata Piętak

Zafascynowana światem show-biznesu. Interesuje mnie życie gwiazd dlatego jestem ze wszystkim na bieżąco. Diety, sekrety celebrytów, modowe ciekawostki to mój świat
View all posts by Małgorzata Piętak →