Co się dzieje z Górniak? Umiera? Jej wpis przeraża

Edyta Górniak wyznała w serwisie Instagram, że wiara jest dla niej najważniejsza i jest gotowa odejść do boga, czy jej zdrowie jest zagrożone i gwiazda umiera? Fani Edyty tak uważają i są przerażeni.

Ostatnio Edyta Górniak zamieściła w serwisie Instagram post, który wprawił jej fanów w przerażenie. Wpis wywołał falę komentarzy zaniepokojonych użytkowników mediów społecznościowych, którzy zaczęli pytać, czy z ich ukochaną gwiazdą jest wszystko w porządku?

Czytaj też: Meghan Markle ujawni wszystkie sekrety? Rodzina królewska w panice

Edyta Górniak wielokrotnie podkreślała, że wiara jest dla niej bardzo ważna. A więź z Bogiem pozwoliła jej pokonać różnego rodzaju przeciwności losu. W jednym z wywiadów stwierdziła jednak, że nie lubi zatłoczonych kościołów i woli odbywać spotkania z Bogiem sam na sam.

Czy Edyta Górniak umiera? Fani gwiazdy są przerażeni

Wokalistka postanowiła podzielić się także ostatnio, ze swoimi fanami śledzącymi ją w serwisie Instagram, spostrzeżeniami na temat dyskryminacji i problemami z tym związanymi.

Zobacz również: Polskiej aktorce pękł tętniak! Wiemy co się z nią dzieje

„Nikt na Ziemi nie ma prawa Boskiego. Nie ma więc prawa forsować, ani odbierać poczucia godności i pięknej wartości człowieczeństwa, nie ma także prawa ograniczać jego rozwoju i aktywowania jego potencjału. Nie ma bowiem prawa odbierania wolnej Jego woli, nadanej przez Najświętszą Energię Wszelkiego Stworzenia, czyli BOGA”

– wyznała na Instagramie Edyta Górniak.

Jednak dopiero kolejny wpis piosenkarki wprawił jej fanów w prawdziwe przerażenie, wielu z nich w komentarzach wyraziło przekonanie, że coś ze zdrowiem Edyty jest nie tak i szykuje się na śmierć.

„Kiedy tylko uznasz Ojcze Niebieski, że chcesz wezwać mnie do siebie, będę gotowa”

– napisała wokalistka.

Jednak czy nie wydaje się wam, że jest to już lekką przesadą? Wokalistka wyraziła tylko swoje głębokie poczucie więzi i wiarę w Boga.

Edyta Górniak wyznała na Instagram, że wiara jest dla niej najważniejsza i jest gotowa odejść, czy jej zdrowie jest zagrożone i umiera? Fani przerażeni.
Edyta Górniak wyznała na Instagram, że wiara jest dla niej najważniejsza i jest gotowa odejść, czy jej zdrowie jest zagrożone i umiera? Fani przerażeni. Screen YouTube

Źródło: Pomponik

Polecamy także:

Nowacka postradała zmysły? Zobacz co powiedziała o Kaczyńskim

Agata Duda zaliczyła wpadkę! Tylko spójrzcie

Kłamstwo Trzaskowskiego! Chciał pogrążyć rząd i prezydenta

, , , , ,
Małgorzata Piętak

About Małgorzata Piętak

Zafascynowana światem show-biznesu. Interesuje mnie życie gwiazd dlatego jestem ze wszystkim na bieżąco. Diety, sekrety celebrytów, modowe ciekawostki to mój świat
View all posts by Małgorzata Piętak →