Ewa Farna olewa Polaków?! Ludzie wściekli!

Ewa Farna należy to tych gwiazd, której los sypnął podwójnie szczęściem. Wychowana w polskiej rodzinie na czeskim Zaolziu gwiazda jest dwujęzyczna. Robi karierę i w Polsce i u naszych południowych sąsiadów. Gwiazda, mająca na koncie takie hity, jak „Cicho” oraz zdobywczyni licznych nagród, w tym „Telekamery” i „Polsat SuperHit Festiwal” ma wiele pracy, bowiem oba rynki muzyczne różnią się od siebie. Na szczęście, sukces też odnosi podwójny, bowiem i Czechy, i Polska kochają jej głos. Mimo tego, Ewa Farna stała się ostatnio celem krytyki polskich fanów obserwujących jej profil na Instagram, bowiem nie spodobał im się język, w jakim gwiazda komunikuje się z fanami.

Czytaj też: Doda obraziła innych artystów na Instagram? Puściły jej nerwy

Robienie kariery na kilku rynkach muzycznych wymaga prowadzenia komunikacji w języku obowiązującym w każdym kraju. Ewa Farna prowadzi swój Instagram w dwóch językach, bowiem jej kariera obejmuje Czechy i Polskę. Piosenkarka, znana między innymi za hit „Cicho” ma zasadę, że zmienia język, w jakim komunikuje się z fanami w zależności od tego, do której narodowości skierowany jest jej przekaz.

Ewa Farna prowadzi Instagram w dwóch językach

Ewa Farna ("Cicho") ma Instagram w dwóch językach (czeski i polski). Część fanów gwiazdy Telekamery” i „Polsat SuperHit Festiwal" ma jej to za złe.
fot.: Ewa Farna, screen/ Instagram

Tak było ostatnio, gdy Ewa Farna wykorzystała Instagram, by powiadomić swoich czeskich fanów, że na portalu Netlifx jest już czeskojęzyczna wersja filmu dokumentalnego o niej. Zdobywczyni „Telekamery” i laureatka „Polsat SuperHit Festiwal” zwróciła się do nich po czesku, co jednak nie spodobało się jej polskim fanom. Padły zarzuty o lekceważenie Polaków, choć zdaniem fanów, to właśnie Polakom Farna zawdzięcza największy sukces.

Czytaj też: Tomasz Kammel mógł być kimś innym. Dziś zdradza prawdę

Gwiazda szybko odniosła się to tych oskarżeń kulturalnie wyjaśniając, że nie ma sensu pisać po polsku w sprawach, które Polaków nie dotyczą i chyba wyjaśnienie zostało zaakceptowane, bo dyskusja na ten temat ucichła.

źródło: Instagram

POLECAMY:

Magda Gessler ujawniła całą prawdę o swoich dzieciach! Co na to Laura i Tadeusz?
Lewandowska właśnie straciła wiarygodność? Ostrzegają kobiety w ciąży!
Janusz Korwin Mikke PUNKTUJE Senyszyn i LGBT w Polsacie! To trzeba zobaczyć! (wideo)
Lara Gessler pokazała się nago i zdradziła swój sekret!
Wieniawa oskarżona o hipokryzję! Fani mają jej dość!

, , , , ,