Gąsiewska chciała dobrze. Wyszła makabra. „Testują to na zwierzętach!”

Wpadka , którą zaliczyła na portalu Instagram, Wiktoria Gąsiewska zatacza coraz szersze kręgi. Gwiazda serialu „Rodzinka.pl” nadawanego na antenie stacji TVP podzieliła się wiadomością, że reklamuje wegańskie kosmetyki firmy Eveline. Okazuje się jednak, że nie jest to do końca prawdą i nie są one całkowicie wegańskie.

CZYTAJ TEŻ: Co Gąsiewska ze sobą zrobiła?! To zdjęcie przeraziło

Wiktoria Gąsiewska znana z serialu Rodzinka.pl, który oglądać możemy na TVP zalicza małą wpadkę dlatego, że jej zdjęcie na portalu Instagram ukazuje ją pozująca ze słoiczkiem kosmetyków firmy Eveline, które aktorka reklamuje. Twierdzi ona, że produkty tej firmy są w 100% wegańskie. Od razu znalazły się osoby, które postanowiły temu zaprzeczyć i uwypuklić, że jest to kłamstwo, dyskusja rozgorzała.

Gąsiewska i wpadka! Eveline się broni: produkty są wegańskie

Gąsiewska (Rodzinka.pl,TVP) zalicza wpadkę na Instagram. Reklamuje jako wegańskie kosmetyki Eveline, okazuje się, że jednak takie nie są.
Gąsiewska (Rodzinka.pl,TVP) zalicza wpadkę na Instagram. Reklamuje jako wegańskie kosmetyki Eveline, okazuje się, że jednak takie nie są.

Użytkownicy Instagrama zarzucają, że firma mówi nieprawdę utrzymując, że je produkty są wegańskie, a aktorka je reklamująca powinna to wiedzieć. Według kilku użytkowników, Eveline przeprowadza testy swoich kosmetyków na zwierzętach. Ma to mieć miejsce przy sprzedaży produktów firmy na rynek chiński, gdzie testy takie są wymagane prawnie.

Eveline broni się utrzymując, że nie sprzedają swoich kosmetyków do całych Chin, a dostępne są one tylko w dystryktach Makau i Hongkong. Gdzie panuje inne prawo, mówiące, że testy na zwierzętach nie są wymagane.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Zdrójkowski ujawnił co dalej z „Rodzinka.pl”? Fani zamarli

Gąsiewska i wpadka z kosmetykiem. Ponadto firma podaje, że znajduje się na liście firm przyjaznych zwierzętom PETA, co spotkało się z natychmiastową ripostą użytkowników twierdzących, że organizacja ta nie jest wiarygodna skoro można kupić sobie miejsce na liście za wystarczająco dużą kwotę pieniędzy.

Czy Wiktoria Gąsiewska powinna bardziej do edukować się z wiedzy o produktach, które reklamuje? A może zarzuty pod adresem firmy kosmetycznej są wyssane z palca? Rozstrzygnąć pewnie mógłby w tej sprawie tylko sąd.

źródło: Instagram

POLECAMY:

Szok! Pazura i Pasikowski. Przyznał się publicznie do strasznego błędu
Magda Gessler ciężko chora? Fani przerażeni jej zdjęciem
Musiał wywołał kolejny skandal! Teraz ostro się tłumaczy
Szok! Wojewódzki wyznał to na Insta! Chodzi o narkotyki
Świat według Kiepskich zmieniła śmierć. Płakali wszyscy

Gąsiewska wpadka

, , , , ,
Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →