Szok! Słynny lekarz gwiazd ujawnił prawdę o Wojewódzkim

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Krzysztof Gojdź na portalu Instagram ostro wypowiedział się na temat gwiazdora TVN, którym bez wątpienia jest Kuba Wojewódzki (Król TVN). Znanemu lekarzowi medycyny estetycznej chodziło przede wszystkim o żartobliwe odniesienie się Wojewódzkiego do jego ostatniej wypowiedzi na temat wydarzeń mających w Stanach Zjednoczonych. Warto przypomnieć, że od kilku tygodni USA mierzy się ze sporą falą protestów z powodu śmierci Floyda Georga, który zmarł w wyniku interwencji policji. Lekarz na tej podstawie wyraził swój pogląd, który zdecydowanie nie spodobał się wszystkim.

Krzysztof Gojdź na portalu Instagram ostro wypowiedział się na temat gwiazdora TVN, co na to Kuba Wojewódzki?

Sytuacja w Stanach Zjednoczonych w ostatnich miesiącach nie należy do najlepszych. Najpierw Amerykanie byli zmuszeni zmierzyć się z koronawirusem i wywołanym przez niego kryzysem na rynku pracy. Następnie USA żyły wydarzeniami związanymi z tragiczną śmiercią Floyda Georga. Z tego ostatniego powodu doszło w USA do zamieszek. Za oceanem zaczęło dochodzić do licznych podpaleń i kradzieży własności prywatnych. W tej sytuacji Krzysztof Gojdź poparł pomysł Donalda Trumpa o użyciu broni. Jednak nie wszystkim taka koncepcja przypadła do gustu. Wśród tych osób znalazł się Kuba Wojewódzki. Król TVN prędko został zripostowany przez znanego lekarza.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Po ostatnim poście wyrażającym moje zdanie, który dotarł do kilkuset tysięcy ludzi, otrzymałem mnóstwo komentarzy krytykujących taką opinię. Zadawałem więc pytanie: gdyby taki gang biały, czarny, czy żółty zaatakowałby twój dom i rodzinę , to byś stał i się uśmiechał, czy jednak chwycił za broń i zaczął bronic swojego domu, dzieci, dobytku?

czytamy na oficjalnym profilu Gojdzia.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Jedną z osób, które nie doczytały dokładnie mojej opinii, nie zrozumiały słowa czytanego, a doczepiły się dla taniego rozgłosu, jest niejaki Kuba Wojewódzki . W jednej z gazet napisał, że Krzysztof Gojdź jest za tym, aby strzelać do demonstrantów (…). Macie w Polsce takiego pajaca kreującego się na króla TVN. A król jest nagi. I bardzo ubogi mentalnie . Wraz z ubytkiem włosów i coraz większego tapiru na głowie ubywa mu mądrych myśli . A może to już początek demencji starczej ? Więc Kuba, zanim się wypowiesz, postaraj się zrozumieć, co autor miał dokładnie na myśli. Zawsze możesz zweryfikować u źródła. A jeśli to już demencja, to odłóż pióro na półkę i zajmij się czymś innym, bardziej pożytecznym , zamiast dla taniego rozgłosu atakować ludzi i szerzyć nieprawdę i nienawiśćzaatakował lekarz.

Krzysztof Gojdź na portalu Instagram ostro wypowiedział się na temat gwiazdora TVN, którym bez wątpienia jest Kuba Wojewódzki (Król TVN).
Krzysztof Gojdź na portalu Instagram ostro wypowiedział się na temat gwiazdora TVN, którym bez wątpienia jest Kuba Wojewódzki (Król TVN).

Źródło: Instagram  Twitter

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Zobacz też:

Poważne zagrożenie stało się faktem. Polacy masowo dostają SMS’y z rządowej agencji

PKW podjęła decyzję ws wyborów w ostatniej chwili! Jest oficjalny komunikat

Siostra Morawieckiego ujawniła prawdę! Udzieliła wywiadu

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →