Andrzej Grabowski komentuje swój rozwód. Nie przebiera w słowach!

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Gwiazda serialu Polsat „Świat według Kiepskich” Andrzej Grabowski odniósł się ostatnio do sytuacji związanej ze swoim życiem prywatnym. W zeszłym roku Grabowski sfinalizował rozwód z Anitą Kruszewską. Juror programu „Taniec z gwiazdami” doskonale zdaje sobie sprawę ze swoich nieudanych relacji z kobietami. Każde jego małżeństwo kończyło się niepowodzeniem.

Andrzej Grabowski to ceniony polski aktor teatralny i filmowy. Swoją karierę rozpoczynał w Krakowie, w Teatrze im. Juliusza Słowackiego. Widzowie kojarzą go głównie z serialu Polsat „Świat według Kiepskich” oraz ze „Złotopolskich”. Grabowski jest także od lat jurorem w programie „Taniec z gwiazdami”

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Czytaj też: Gąsiewska rozstała się ze Zdrójkowskim?! Na zdjęciu pokazała się z kimś innym!

Choć jego życie zawodowe z pewnością należy do udanych, nie można tego powiedzieć o prywatnym. Grabowski ma na swoim koncie dwa nieudane małżeństwa. To ostatnie było szczególnie trudne ze względu na długi proces sądowy oraz wzajemne oskarżenia małżonków. Grabowski i jego o 18 lat młodsza żona zdecydowali się na rozwód w 2016 roku. Od 2018 roku nie sa już małżeństwem.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Grabowski ma na swoim koncie dwa rozwody

Gwiazda serialu Polsat Świat według kiepskich Andrzej Grabowski komentuje swój rozwód. Juror programu Taniec z Gwiazdami w zeszłym roku zakończył małżeństwo
Grabowski-YouTube

W ostatnim czasie Grabowski odniósł się do swoich niepowodzeń miłosnych: „Wolałbym nie mieć bagażu dwóch małżeństw, dwóch rozwodów. Wolałbym mieć bagaż szczęśliwego małżeństwa, tę samą żonę, która starzeje się razem ze mną, kocha mnie, ja kocham ją. Ale mnie się to nie udało „- żalił się w rozmowie z magazynem Gala.

Ostatnia żona aktora Anita Kruszewska obarczała Grabowskiego winą za rozpad ich małżeństwa .Zarzucała aktorowi ,że po tym jak zachorowała Grabowski nie otrzymywał już tyle uwagi ile oczekiwał i dlatego się z nią rozwiódł .Kruszewska miała ogromny żal, że zostawił ją i zakończył ich małżeństwo w tak bardzo trudnym dla niej czasie.

” A do tego jestem z tym wszystkim sama, bo mój mąż twierdzi, że choroby sobie uroiłam. To żenujące. Mój mąż dał w sądzie pokaz buty, zacietrzewienia i kompletnego braku empatii. Podważa kompetencje lekarzy” – mówiła z wyrzutem Kruszewska.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Grabowski o swoim życiu uczuciowym

Grabowski odniósł się ostatnio do oskarżeń byłej już żony :  Nie jest prawdą, że porzuciłem chorą żonę. Rozstaliśmy się, kiedy była zdrowa, na trzy miesiące przed jej pierwszym pobytem w szpitalu”.

Czytaj też: Aż trudno uwierzyć w to, jak dziś wygląda grób Kory! (foto)

Aktor poinformował także o tym , był zobowiązany do tego żeby płacić tylko 1600 zł, przelewał jednak swojej żonie na konto 6000 zł, a także opłacał ZUS i rachunki za telefon. Dopiero po ogłoszeniu rozdzielności majątkowej Grabowski przestał płacić. Wyznał także ,że musiał sprzedać wiele rzeczy żeby spłacić kwotę z rozdzielności majątkowej.

Aktor znany z roli Ferdka w serialu Polsat opowiedział też, że według niego powodem przez który rozpadło się jego pierwsze małżeństwo z Anną Tomaszewską była jego wymagająca praca.

A wy jak myślicie czy Grabowski ożeni się trzeci raz?

Źródło: pikio.pl

POLECAMY:

Wielka wpadka Wojewódzkiego! Fani nie dadzą mu teraz spokoju!
Gąsiewska odsłania swoje wdzięki – co za nogi!
Panowie lepiej usiądźcie! Mamy zdjęcie nagiej Muchy!
Gessler ma problem z alkoholem?! Gwiazda postanowiła wypowiedzieć się na ten temat!
Naga Maffashion w sieci! Jej zdjęcia rozgrzeją was do czerwoności!
window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , , ,