Ile lat ma Magda Gessler? Będziecie w szoku!

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Ile lat ma Magda Gessler? To pytanie zadaję sobie zapewne wielu fanów show „Kuchenne Rewolucje” TVN. Restauratorka wręcz promieniuje energią na swoim koncie na portalu instagram. Na dodatek gwiazda TVN nie ma zamiaru zwalniać tempa swojego życia. Niedawno Pani Magda podała do publicznej wiadomości szereg informacji, które bez wątpienia świadczą o tym, iż emerytura jeszcze sobie może na nią poczekać.

Ile lat ma Gessler? Restauratorka jest na topie nieprzerwalnie od 30 lat

CZYTAJ TEŻ: Edyta Pazura wkurzyła Polki! Mocno przegięła

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Magda Gessler od początku lat 90. znajdowała się na samym szczycie hierarchii najbardziej popularnych osobowości wyższych sfer. Bez wątpienia wrota do tego środowiska w znaczącym stopniu rozszerzył celebrytce jej były mąż — Piotr Gessler, który od lat prowadził liczne interesy gastronomiczne. Po rozwodzie restauratorka otrzymała kilka interesów związanych z jej macierzystą branżą. Z tego powodu prędko przeszła do realizacji swoich własnych planów i budowy własnej marki. W budowaniu wizerunku bez wątpienia pomaga jej również spora aktywność na portalach społecznościowych takich jak między innymi instagram.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Paździoch znika z serialu? To oznacza jedno

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Gwiazda TVN i show „Kuchenne Rewolucje” – skąd czerpie przychody?

Magda Gessler przede wszystkim opiera swój majątek na przychodach pochodzących z interesów gastronomicznych. W drugiej kolejności spore zyski przynoszą jej udziały w nieco mniejszych interesach – własnych, jak i również wspólnych. Gwiazda TVN czerpie również olbrzymie zyski z powodu swojego udziału w licznych programach kulinarno-rozrywkowych. Jednym z nich jest show „Kuchenne Rewolucje” TVN, które Pani Magda prowadzi nieprzerwalnie od 2010 roku.

Ile lat ma Magda Gessler? Gwiazda TVN  i "Kuchenne Rewolucje". Restauratorka jest bardzo aktywna na portalu instagram. Gwiazda ma juz prawie 70 lat.
Ile lat ma Magda Gessler? Gwiazda TVN i „Kuchenne Rewolucje”. Restauratorka jest bardzo aktywna na portalu instagram. Gwiazda ma juz prawie 70 lat.

Magda Gessler mimo wieku od zawsze powodowała wzrost zainteresowania swoim licznymi romansami. Do kochanków gwiazdy TVN można zaliczyć między aktora Piotra Adamczyka, który próbował się związać z prowadzącą „Kuchenne Rewolucje”, kiedy ona miała już skończone 50 lat. Dziś Gessler jest związana z Waldemarem Kozerawskim — lekarzem medycyny estetycznej, który w Kanadzie prowadzi własną klinikę.

Ile lat ma Gessler? Będziecie w szoku!

Magda Gessler skończy 10 lipca bieżącego roku 66 lat. Wielu z fanów w to po prostu nie wierzy. Bez wątpienia gwiazda TVN jak na swój wiek trzyma się całkiem dobrze. Może to cicha zasługa męża? Jedno jest pewne – jeszcze długo będziemy mogli podziwiać znaną restauratorkę za sprawą show „Kuchenne Rewolucje”.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

POLECAMY:

Mucha zdradziła jaki był z nim seks! Wojewódzki się wścieknie
Boczek pokazał córkę. Ludzie doznali szoku. Ale podobna!
Oto prawdziwy wygląd Kurdej Szatan. Ludzie oniemieli
Polacy w szoku! Ryszard Kotys długo to ukrywał. Teraz wszystko się wydało
Tomasz Kot ogłosił szokujące wieści! Polaków zatkało
window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , ,

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →