Tomasz Karolak i jego dług: Senator Dowhan żąda od niego wielkich pieniędzy!

Gwiazda seriali TVN takich jak „Rodzinka pl” czy ” 39 i pół” Tomasz Karolak w niewybredny sposób zakpił ze swojego wierzyciela, który stał się gwarantem spłaty jego leasingu na kwotę około 110 tys. Karolak nie spłacił tego leasingu i wierzyciel musiał za niego zapłacić. Osobą od której Karolak pożyczył pienądze jest Robert Dowhan. Karolak ma do spłacenia u niego duży dług .

Nad Karolakiem wciąż wisi spory dług

Karolak ma do spłacenia duży dług.Robert Dowhan pożyczył aktorowi zananemu z seriali TVN Rodzinka pl oraz 39 i pół pieniądze których aktor nie chce mu oddać
Tomasz Karolak-YouTube

Polityk Robert Dowhan twierdzi ,że aktor wciąż nie spłacił wysokiego długu. „Tomek zapytał, czy pomogę mu w sprawie zakupu widowni do jego teatru. Prosił, to pomogłem. I stałem się gwarantem spłaty jego leasingu na kwotę około 110 tys. zł „– powiedział senator .

Czytaj też: Zdrójkowski przerwał milczenie! Cała prawda o rozstaniu z Gąsiewską

W 2018 roku komornik zajął konta firm senatora PO i ściągnął 260 tys. złotych, bo tyle wraz z odsetkami winny był bankowi Karolak. Senator Dowhan porozumiał się z bankiem, który zrezygnował z odsetek, a następnie wytoczył sprawę Karolakowi o spłatę 110 tys. złotych długu.

W wyniku ugody sądowej znany z seriali TVN „39 i pół” oraz „Rodzinka pl” Karolak miał spłacać po 10 tys. miesięcznie ale jak do tej pory spłacił jedynie 13 tyś.zł

Karolak, który jest założycielem i dyrektorem artystycznym teatru IMKA, zapraszając na kolejny spektakl, tak skomentował sytuację:

Weźcie poduszki, bo jak nam jeden senator milioner zabierze widownię (bo jest jej właścicielem, a w Teatrze nie ma łatwo), to będziemy na tyłkach siedzieć!

Czytaj też: Gąsiewska dodała gorące zdjęcie. Pokazała za dużo?

Karolak twierdzi ,że dług został juz spłacony. Natomiast Dowhan zamieścił życzenia świąteczne dla Karolaka na profilu Facebook:

Drogi Tomku! (Drogi, bo sporo mnie kosztowałeś). Niech świąteczno-noworoczny czas pozwoli Ci odpocząć. Może wtedy wróci Ci pamięć. Mam nadzieję, że krzesła są wygodne, bo by było szkoda. Serdeczności w Nowym Roku!
Ps. Tak, to prawda, że twój leasing został spłacony. Tylko, że zapomniałeś dodać, że spłacony moimi pieniędzmi”
– czytamy .

Jak myślicie czy Karolak ujmie się honorem i spłaci dług ?

Źródło: https://gwiazdy.wp.pl

POLECAMY:

Justyna Żyła zupełnie nago! Na coś takiego nie pozwolił sobie jeszcze nikt
Mucha i Wojewódzki mają romans? Prawda wyciekła w sieci
Ludzie wściekli! Za to co zrobiła Gąsiewska usłyszała ostre słowa
Masakra! Pijana Kurdej Szatan wrzuciła film na YouTube. Będzie tego żałować
Michał Szpak przerwał milczenie! Powiedział całą prawdę o swojej matce

, , ,