Kasia Kowalska przeżywa dramat. Znamy stan jej córki

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Kasia Kowalska przeżywa dramat, ponieważ jej córka jest w ciężkim stanie w Wielkiej Brytanii i istnieje duże prawdopodobieństwo, że jest chora na COVID-19 zwany jako koronawirus.

Czytaj też: Koniec z robieniem zapasów. Wprowadzono limity w sklepach

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Dramat polskiej piosenkarki dziś śledzi cała Polska. 23-letnia córka artystki trafiła do szpitala przed ostatnim weekendem. Jej stan od początku nie wróżył nic dobrego. Aktualnie w samej Wielkiej Brytanii stwierdzono ponad 22 tysiące przypadków zachorowań na koronawirusa oraz już ponad 1400 zgonów. Sytuacja jest bardzo napięta i w ostatnich dniach wykazuje progresje.

Od miesiąca cała Europa i świat walczą z morderczym koronawirusem. Na ten moment na całym świecie stwierdzono prawie 800 tysięcy przypadków zachorowań na COVID-19.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Na Startym Kontynencie najgorsza sytuacja jest aktualnie we Włoszech,  Hiszpanii,  Niemczech oraz również w Wielkiej Brytanii o czym mogła się przekonać polska piosenkarka Kasia Kowalska. Jej córka Ola – na co dzień studiuje w Londynie. Niestety u 23-latki pojawiły się bardzo niepokojące syndromy. Ola dostała gorączki oraz duszności. Jej Mama wciąż czeka na ostatecznie wyniki na obecność koronawirusa.

Kasia Kowalska przeżywa dramat,  ponieważ jej córka jest w ciężkim stanie w Wielkiej Brytanii

Dzisiaj dostałam telefon z Anglii, z jednego ze szpitali, w którym leży moja córka, z pytaniem, czy zgadzam się na jej intubację. Chciałabym was tym filmikiem sprowokować do myślenia, czy rzeczywiście musicie wychodzić z domu i czy naprawdę jest to konieczne. Zainspirował mnie do tego filmiku jeden z lekarzy, z którym rozmawiałam. Powiedział: „Niech pani przemówi do rozumu młodym ludziom, bo oni sobie nie zdają sprawy, co się dzieje”. Nie wiem… Nie potrafię płakać, choć dzisiaj wiele godzin przepłakałam. Kochani, jeśli nie musicie, nie wychodźcie z domu. Zostańcie w domu 

– mówiła przejęta całą sytuacją Kasia.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Zobacz również: Nie zamknęli szkół, ulice tętnią życiem. Będą drugie Włochy?

Piosenkarka ma być bardzo podłamana całą sytuacją.

Z Olą nie ma kontaktu, Kasia jest rozbita. Pozostaje tylko czekać na lepsze wieści – mówi w rozmowie z „Super Expressem” przyjaciel piosenkarki. – A sytuacja naprawdę jest dramatyczna 

– dodaje roztrzęsionym głosem.

Kasia Kowalska przeżywa dramat, ponieważ jej córka jest w ciężkim stanie w Wielkiej Brytanii i czy  jest chora na COVID-19 zwany jako koronawirus?
Kasia Kowalska przeżywa dramat, ponieważ jej córka jest w ciężkim stanie w Wielkiej Brytanii i czy jest chora na COVID-19 zwany jako koronawirus?/ screen YouTube

Źródło: Super Express

Polecamy także:

Jackowski przedstawił wizję dla Warszawy. To czeka stolicę

Wokalista Rammstein na intensywnej terapii – też ma koronawirusa

El Dursi również wywołała skandal! Ma gdzieś kwarantannę

To może Cię również zainteresować:

Wstrząsający apel Paryża: „Potrzebujemy pomocy!”

Nie żyje światowej sławy aktor. Zmarł na COVID-19

Siwiec w tragicznym położeniu – jej córka zachorowała

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, ,

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →