El Dursi wywołała skandal! Ma gdzieś kwarantannę

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Koronawirus szaleje, dlatego kwarantanna jest obowiązkowa dla każdego powracającego z zagranicy, Klaudia El Dursi wywołała jednak skandal, prowadząca Hotel Paradise złamała kwarantannę, bo chciała odebrać… chleb. Teraz się tłumaczy.

Czytaj też: Ksiądz zarażony koronawirusem: Poszukują wiernych. To pilne

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Klaudia El Dursi wróciła właśnie z Bali, gdzie zakończyła kręcenie pierwszego sezonu Hotel Paradise, który emitowany jest na TVN7. Nowa gwiazda TVN zaraz po powrocie wywołała w mediach społecznościowych niemały skandal.

Zamiast, jak wskazują wytyczne dotyczące przeciwdziałania rozprzestrzenianiu się koronawirusa COVID-19, udać się od razu do domu i poddać przymusowej, po powrocie z zagranicy, kwarantannie, celebrytka postanowiła udać się do domu znajomego. Jak twierdzi modelka, chciała od niego odebrać… chleb.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Koronawirus COVID: Klaudia El Dursi wywołała skandal

Relację z tego umieściła na swoim koncie na Instagramie, ale nie spodziewała się chyba, że tak wielu jej fanów będzie oburzonych jej zachowaniem. Dowody szybko zniknęły z portalu społecznościowego, a sama celebrytka próbuje się teraz tłumaczyć.

„Postanowiłam, że nie będę robiła żadnych zakupów, ponieważ byłoby to z mojej strony nieodpowiedzialne, ale chciałam od mojego kolegi odebrać chleb i o to jest cała ta afera. Podjechałam pod blok, miałam założoną maskę, zdezynfekowane wcześniej ręce, wysiadłam z samochodu dosłownie na 10 sekund. Nie zbliżałam się do niego, nie witałam się, nie naraziłam nikogo tym moim zachowaniem na cokolwiek. Jest mi przykro, że posądzacie mnie o to, że jestem nierozważna. Podjechałam do niego w drodze do domu”

– tłumaczy się z wpadki prowadząca Hotel Paradise.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Zobacz również: „Wszędzie leżą ludzie, to apokalipsa”. Lekarz ujawnił prawdę

Klaudia El Dursi podjęła jeszcze jedną ważną decyzję po powrocie z Bali, żeby nie narażać rodziny na niebezpieczeństwo zarażenia się wirusem, postanowiła przez dwa następne tygodnie nie wracać do rodziny, tylko przeczekać ten czas z mamą, która towarzyszyła jej wcześniej w podróży.

„Podjęłam zresztą też inną bardzo ważną decyzję. Nie wróciłam do mojej rodziny, do mojego partnera, do moich dzieci. Przez kolejne dwa tygodnie będę zamknięta z moją mamą w domu i nie spotkam się z moimi dziećmi. To nie było łatwe, żeby podjąć taką decyzję. Jestem bardzo rozważna i jeżeli możemy zrobić coś, żeby pomóc sobie i innym to to róbmy. Zostańmy bezpieczni i zdrowi, tego Wam życzę”

Koronawirus kwarantanna: Klaudia El Dursi wywołała skandal, prowadząca Hotel Paradise złamała kwarantannę, bo chciała odebrać chleb.
Koronawirus kwarantanna: Klaudia El Dursi wywołała skandal, prowadząca Hotel Paradise złamała kwarantannę, bo chciała odebrać chleb. Screen/ YouTube

Źródło: Pomponik

Polecamy także:

Viki Gabor pod presją podjęła radykalną decyzję. To mogła być wielka afera

Liczba chorych gwałtownie rośnie! Nowe dane

Przedsiębiorcy dostaną pomoc? Polacy zaskoczeni propozycją Banku!

To może Cię również zainteresować:

Ujawnił prawdziwe oblicze gwiazdy „Sanatorium Miłości”. Odbiło jej

Zamachowska wybuchła! Zaatakowała rząd i TVP

Chce ujawnić prawdę o Gessler! Zostanie publicznie upokorzona

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , , , , ,

About Małgorzata Piętak

Zafascynowana światem show-biznesu. Interesuje mnie życie gwiazd dlatego jestem ze wszystkim na bieżąco. Diety, sekrety celebrytów, modowe ciekawostki to mój świat
View all posts by Małgorzata Piętak →