Szok! Koterski ujawnia tajemnice Wojewódzkiego!

Udostępnij:

Misiek Koterski jest zainteresowany, żeby książka o nim została w końcu wydana. Nie zapomniał napomknąć na portalu Instagram także, że wspomni o tym, co go łączyło z Wojewódzkim. Misiek znany jest z takich hitów jak „Dzień świra”, czy serial „Pierwsza miłość”. Czy król TVN, Kuba Wojewódzki ma się czego obawiać?

Każdy polski kinoman kojarzy chyba syna głównego bohatera z kultowego już dzisiaj „Dnia świra”, kreacja Miśka Koterskiego, syna reżysera i pomysłodawcy filmu, zapadła widzom w pamięć dzięki charakterystycznej manierze i niezbyt rozgarniętemu zachowaniu.

CZYTAJ TEŻ: Wojewódzki ujawnił swój romans ze znaną aktorką! Wyśmiała go

Aktora można jeszcze było śledzić w serialu „Pierwsza miłość”, który emitowany był na antenie stacji telewizyjnej Polsat. Przez długi czas Koterski współpracował także przy produkcji „Kuba Wojewódzki Show” także jeszcze na antenie stacji telewizyjnej ze słoneczkiem w logo. Ich drogi się rozeszły w momencie przeniesienia programu do TVN. Panowie nadal utrzymują jednak przyjacielskie stosunki.

Koterski chce, żeby wydana została książka o jego życiu

Misiek Koterski (Pierwsza miłość) chciałby, żeby książka o nim została wydana, wspomniał o tym na Instagram. Czy Kuba Wojewódzki (TVN) ma się czego obawiać?
Fot.: Misiek Koterski, screen/ Instagram

Dziś Misiek Koterski, który za młodu wiódł raczej buntownicze i hulaszcze życie, w końcu się ustatkował i założył rodzinę, żyje w szczęśliwym związku i odnalazł się znakomicie w roli ojca.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Gąsiewska dodała zdjęcie z szokującym „gadżetem”. Fani od razu to skomentowali

Misiek Koterski książka

Teraz pochwalił się na swoim profilu na Instagramie, że dojrzał do tego, żeby wydać swoją biografię. Jeden z komentujących wypomniał mu, że książki o własnym życiu powinni pisać 60 latkowie. Misiek nie był dłużny i odpowiedział, że to chyba zależy kto jakie życie prowadził i nie można się z nie zgodzić. Kto jak kto ale Misiek Koterski ma co opowiadać.

Koterski nie omieszkał też wspomnieć, że na pewno książka nie omijałaby tematu Kuby Wojewódzkiego. Czy Król TVN-u ma się czego obawiać? Czy Misiek Koterski mógłby wyłożyć na światło dzienne jakieś pikantne historie związane z showmanem? Aby się o tym przekonać musimy poczekać do momentu, kiedy Misiek Koterski zdecyduje się wydać autobiografię.

źródło: Instagram

POLECAMY:

Gessler wygląda okropnie! Zdjęcie, które dodała przeraża
Wiśniewski naprawdę to powiedział! Chodzi o penisa…
Nowe informacje o zdrowiu Kotysa! Jest źle
Bieniuk ma poważny problem. Wstrząsające fakty w sprawie
72 letnia gwiazda pokazała się w bikini. Co za ciało!

, , , ,