Polska gwiazda schudła kilkadziesiąt kilo! Wygląda wspaniale

Metamorfoza jaką w ostatnim czasie przeszła gwiazda programu TTV pod tytułem Googlebox, Agnieszka Kotońska robi piorunujące wrażenie, dieta jaką zastosowała przyniosła efekt.

Gdyby nie udział w hitowym programie stacji TTV pod tytułem Googlebox: Przed telewizorem, raczej nie wiele osób kojarzyłoby taką osobę jak Agnieszka Kotońska. Gwiazda reality show zrobiła furorę w programie i zyskał bardzo duże grono fanów. W serwisie społecznościowym Instagram obserwuje ją już ponad 260 tysięcy użytkowników i kolejni regularnie przybywają.

Czytaj też: Szok! Belgijski premier grozi Polsce i atakuje Andrzeja Dudę

Kotońska kojarzona była na początku swoich występów w programie TTV z pulchnych krągłości i kilku zbędnych kilogramów. Jednak ostatnio celebrytka pokazała w mediach społecznościowych jakie dieta, którą wprowadziła przyniosła efekt, metamorfoza jaką przeszła Kotońska jest niesamowita.

Metamorfoza jaką przeszłą Kotońska z Googlebox sprawi że będziecie w szoku!

„WALCZ! ja też walczę lato depta nam po piętach, pamiętaj tylko o jednym nikt za Ciebie nie odwali tej roboty !! Więc wstań z kanapy i zacznij iść w dobrym stylu ,stylu który da Ci radość i dużo energii, obiecuje Ci że na tej drodze dostaniesz dużo gratulacji i braw !! Ja już trzymam kciuki za Ciebie i bardzo mocno w Ciebie wierzę” – napisała Agnieszka Kotońska na Instagramie.

Zobacz również: Tusk zaorany. Takiej riposty się nie spodziewał

Tak zachęcała rok temu swoich fanów, którzy tak jak ona mieli problem z nadwagą do walki o swoją figurę i lepsze samopoczucie.

„Dziś pogoda cudowna, żyć i cieszyć się z tego co mamy, doceniaj i ciesz się z tego co masz , kochaj każdy moment własnego życia bo nigdy niewiedz co może się zdarzyć, żyj chwilą, kochaj Siebie i ludzi, nigdy nikomu nie życz złe, pamiętaj karma wraca” – napisała pod jednym z ostaniach opublikowanych przez siebie zdjęć.

Źródło: Pomponik

Polecamy także:

Chamstwo! Nie do wiary w jaki sposób Anja Rubik zwróciła się do prezydenta!

Poseł PO zmiażdżony przez dziennikarza w TVP! Nie miał litości (wideo)

Miller o LGBT i swoim dziadku. Ciekawe co na to były premier

, , , , ,
Małgorzata Piętak

About Małgorzata Piętak

Zafascynowana światem show-biznesu. Interesuje mnie życie gwiazd dlatego jestem ze wszystkim na bieżąco. Diety, sekrety celebrytów, modowe ciekawostki to mój świat
View all posts by Małgorzata Piętak →