Wojewódzki wyśmiany na Insta! Fani ryczą ze śmiechu!

Król TVN opuścił Polskę, bowiem udał się na zasłużony odpoczynek. Karaibski wypad gospodarza programu „Kuba Wojewódzki show” zaczął się już przed świętami i od tego czasu, gwiazdor drażni Instagram fotkami zrobionymi w egzotycznych lokacjach. Fani zaczynają się już niecierpliwić, bo Newonce.radio bez niego to nie to samo, ale na razie pozostaje im tylko podśmiewać się z celebryty w nadziei, że skłonią go do wyjawienia terminu powrotu.

Czytaj też: Martyniuk zalicza wpadkę podczas występu! Fani mu tego nie podarują!

Gospodarz „Kuba Wojewódzki show” słynie z autoironii i dystansu do siebie, czemu nie raz dawał wyraz na swoim profilu na portalu Instagram. Fani wiedzą, że mogą sobie dzięki temu pozwolić na więcej niż w przypadku innych gwiazd, bo Król TVN nie ma w zwyczaju obrażać się na plebs.

Kuba Wojewódzki i jego nóżki hitem na Insta

Gospodarz "Kuba Wojewódzki show", Król TVN wyśmiany na Insta! Powodem wesołości fanów prezentera Newonce.radio są jego cieniutkie nóżki
fot.: Kuba Wojewódzki, screen/ Instagram

Podobnie było i tym razem, gdy Kuba Wojewódzki wrzucił na Instagram kolejne zdjęcie ze swoich wojaży, bowiem podobnie jak wcześniej, fani zaczęli robić sobie z niego żarty. Poszło o cienkie jak patyczki nóżki prezentera Newonce.radio, które rzucają się w oczy od razu. Nie jest tajemnicą, że gwiazdor TVN nie jest bysiorem, i że jego rozwój skierował go raczej wzwyż niż wszerz, ale każdy powód, by się z niego ponabijać jest dobry.

Czytaj też: Panowie, złapcie się czegoś! Julia Wieniawa pokazała za dużo!

Instagram nie przepuści żadnej okazji, by robić sobie żarty z gospodarza „Kuba Wojewódzki show”, bo skoro nie mogą mieć swego idola na ekranie telewizorów, to chociaż wejdą z nim w jakąś interakcję przez Internet… Kuba przyjmuje to wszystkie prztyczki z dystansem, jaki może towarzyszyć tylko komuś pewnemu siebie i swojej wartości. Szkoda, że niewielu jest w Polsce celebrytów, którzy mają takie podejście, bowiem większość z nich traktuje siebie bardzo poważnie.

źródło: Instagram

POLECAMY:

Panowie lepiej usiądźcie! Bohosiewicz pokazała sporo ciała!
Justyna Żyła zalicza wpadkę roku! Ludzie nie mieli dla niej litości!
Tuskowi puściły nerwy! Napisał to o śmierci Adamowicza
Szokujące informacje o mordercy Adamowicza! Współwięźniowie przerwali milczenie
Gwiazda „Top model” w gorącej sesji! Pokazała niemal wszystko!!

, , , , ,