Martyniuk zalicza wpadkę podczas występu! Fani mu tego nie podarują!

Wokalista zespołu Akcent Zenek Martyniuk był niekwestionowaną gwiazdą „Sylwestra marzeń z Dwójką”, który odbył się pod Giewontem w Zakopanem. Podczas jego występu przed telewizorami zasiadło kilka milionów Polaków. O show Martyniuka nadal się głośno mówi. Teraz internauci mają nową teorię, gwiazda disco-polo mogła „oszukać” uczestników imprezy. Internauci zastanawiają się, w jaki sposób muzyk Zenka Martyniuka grał na swoim niepodłączonym do prądu instrumencie podczas imprezy sylwestrowej TVP . Martyniuk będzie musiał się wytłumaczyć, czy ten sylwester był grany na żywo, czy z playbacku.

Organizatorzy sylwestra TVP, który 31 grudnia miał miejsce w Zakopanem znów muszą się tłumaczyć z zarzutów o to, że zaproszone na koncert gwiazdy śpiewały i grały z playbacku. Zaraz po koncercie pojawiły się zarzuty, że „z taśmy” puszczono piosenki Natalii Oreiro. O ile jednak tego nie dało się udowodnić to teraz jeden z internautów twierdzi, że znalazł dowód na to, że z taśmy puszczono też występ Zenona Martyniuka. Ponieważ Martyniuk był jedną z najważniejszych gwiazd sylwestra TVP informacja ta jest dosyć istotna.

Czytaj też: Panowie, złapcie się czegoś! Julia Wieniawa pokazała za dużo!

Martyniuk zawiódł fanów podczas sylwestra

Sylwester TVP Zenek Martyniuk zapamięta na długo. Wokalista zespołu Akcent grał pod Giewontem z niepodłączonym sprzętem ,prawdopodobnie z playbacku
Zenek Martyniuk-YouTube

Największą sensacją sylwestra TVP był Zenek, którego hit rozpalił publiczność do czerwoności.”Przez twe oczy, te oczy zielone oszalałem!” – śpiewali zgromadzeni sylwestrowicze, tańcząc do hitu Martyniuka.

Jeden z internautów zamieścił na portalu społecznościowym zdjęcie, na którym widać jak Ryszard Warot -klawiszowiec Zenka Martyniuka z disco-polowego zespołu Akcent gra na keyboardzie, który nie jest podpięty do prądu. Na zdjęciu widać było bowiem, że gniazdo służące do zasilania instrumentu było puste.

Zobacz również: Panowie lepiej usiądźcie! Bohosiewicz pokazała sporo ciała!

Zenek 'śpiewa'. Ale jak on gra? Te modele nie mają zasilania bateryjnego. Czyli Kurski wysyłał prąd przez WiFi” – zastanawiają się internauci na Twitterze. „To się nazywa grać siłą wolą”; „Może na dynamo” – śmieją się internauci pod postem . Na razie, ani Zenek, ani TVP nie wydali oświadczenia w  sprawie sylwestra pod Giewontem.

Źródło: pomponik.pl

POLECAMY:

Szokujące informacje o mordercy Adamowicza! Współwięźniowie przerwali milczenie
Wielka awaria Facebooka obnażyła okrutną prawdę o Grecie Thunberg! I co na to lewica?
Przerażające! Ujawniono ostatnie słowa pilota zestrzelonego samolotu
Szok! Rodzice Pawła Adamowicza zabrali głos
Anna Mucha szczerze o rodzinie! Zdecydowała się w końcu to wyznać!
window._taboola = window._taboola || []; _taboola.push({ mode: 'alternating-thumbnails-a', container: 'taboola-new-below-article-thumbnails', placement: 'New Below Article Thumbnails', target_type: 'mix' });

, , , ,