Gessler zatkało! „To najlepsze co jadłam!” Kuchenne Rewolucje nie będą potrzebne?

21 listopada, Magda Gessler i show TVN „Kuchenne rewolucje” odwiedzą piękny Toruń, ale nie w głowach im będzie zwiedzanie. Królowa TVN stanie przed zadaniem, które jest raczej rzadkością w programie, bowiem to nie jakość przygotowywanych potraw będzie tutaj problemem. Z zapowiedzi umieszczonych na portalu Facebook wynika, że jurorka „MasterChef” będzie musiała zabawić się w psychologa i terapeutę zajmującego się związkami, bo największym problemem właścicieli restauracji „Prova Gourmet” jest stabilność emocjonalna.

Czytaj też: Lewandowska właśnie straciła wiarygodność? Ostrzegają kobiety w ciąży!

Jagoda i Cristian, właściciele toruńskiego lokalu „Prova Gourmet”, od zawsze marzyli o własnej restauracji. Do gotowania podchodzą z ogromnym sercem, a Magda Gessler wprost stwierdziła, że Cristian jest geniuszem, bo zaserwowana przez niego pizza jest najlepsza, jaką jurorka show „MasterChef” jadła w życiu. Dlaczego zatem lokal świeci pustkami, a brak pieniędzy przekłada się na pogorszenie relacji między parą?

Czym zaskoczą nas „Kuchenne rewolucje” 21 listopada?

21 listopada "Kuchenne rewolucje" i Magda Gessler odwiedzą Toruń. Z zapowiedzi (Facebook) wynika, że Królowa TVN, jurorka "MasterChef" będzie miała ciężko.
fot.: Magda Gessler, screen/ Instagram

Jest tak między innymi przez lokalizację, bowiem w miejscu, gdzie jest restauracja nie kręci się zbyt wielu turystów. 21 listopada „Kuchenne rewolucje” spróbują zaradzić coś tej trudnej sytuacji i postawić na nogi lokal, bo zasługuje on na to, jak mało który w historii show. Zapowiedzi na portalu Facebook nie dają jasnej odpowiedzi na pytanie, czy Królowa TVN skutecznie przeprowadzi rewolucje w Toruniu, ale jedno jest pewne – stanie na głowie, by pomóc parze właścicieli, którzy mimo ogromnego serca i talentu do gotowania popadli w finansowe tarapaty.

Czytaj też: Janusz Korwin Mikke PUNKTUJE Senyszyn i LGBT w Polsacie! To trzeba zobaczyć! (wideo)

Jakie będzie jej rozwiązanie? O tym przekonamy się już dziś, 21 listopada, oglądając „Kuchenne rewolucje”.

źródło: Facebook, Instagram

POLECAMY:

Lara Gessler pokazała się nago i zdradziła swój sekret!
Wieniawa oskarżona o hipokryzję! Fani mają jej dość!
Wendzikowska w bikini podbija L.A! Uwaga zrobi się wam gorąco!
Gąsiewska nie zauważyła tego na zdjęciu! Fani ją upokorzyli
Magda Gessler szaleje. Pokazała sporo przed fotoreporterami!

, , , , ,