Kurdej Szatan podjęła decyzję! Fani przeżyli chwilę grozy!

Barbara Kurdej Szatan wypowiedziała się w wywiadzie udzielonym dla Jastrząb Post, który został udostępniony w serwisie YouTube, o swojej przyszłości w serialu produkowanym dla TVP, pod tytułem „M jak Miłość”. Gwiazda ostatnio w płomiennych słowach opisała swoje pożegnanie z między innymi „The Voice of Poland” na portalu Instagram, teraz uchyliła rąbka tajemnicy o przyszłości ostatniego wspólnego z Telewizją Polska projektu.

Ostatnimi czasy fanów Barbary Kurdej Szatan zelektryzowała wiadomość, że nie będzie już dłużej prowadzić programów rozrywkowych na antenach TVP, teraz Gwiazda wypowiedziała się na temat przyszłości w „M jak Miłość”.

Telewizja Polska wydała oświadczenie, w którym informowała o rozwiązaniu umów na prowadzenie programów z Kurdej Szatan. Chodzi między innymi o programy rozrywkowe „The Voice of Poland”, „The Voice Kids” oraz „Dance, Dance, Dance”.

CZYTAJ TEŻ: Tak naprawdę wygląda Gąsiewska! Fani w szoku

W oświadczeniu zapewniają, że na decyzję o rozstaniu nie miały wpływu poglądy aktorki. A chęć odświeżenia i pokazania nowej twarzy w owych produkcjach, żeby zdobyć nowych widzów. Ale fani Pani Basi nie do końca dali wiarę w to stwierdzenie. Dlatego uważają, że własnie jej dosyć kontrowersyjne poglądy miały na to główny wpływ.

Kurdej Szatan odchodzi z M jak Miłość?!

Kurdej Szatan (M jak Miłość, TVP) udziela wywiadu na YouTube. Ostatnio wypowiedziała się na temat odejścia z The Voice of Poland na Instagram.
Fot.: Barbara Kurdej Szatan, screen/ Instagram

Teraz Barbara Kurdej Szatan postanowiła uchylić rąbka tajemnicy odnośnie ostatniej produkcji Telewizji Polskiej w jakiej bierze udział, chodzi o serial 'M jak Miłość”. Dlatego udzieliła wywiadu dla portalu Jastrząb Post, w którym wypowiedziała się o przyszłości swoje postaci. Także jak na razie zapewniła, że z tego co wie, scenarzyści nie planują jej uśmiercić.

Budowa i remont - porównaj na Ceneo

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Roxie Węgiel w wyzywającej sesji na Instagram! Co ona z sobą robi? Nie zostawili na niej suchej nitki

Barbara Kurdej szatan, film/ YouTube

źródło: Instagram i YouTube

POLECAMY:

Godlewska znowu to zrobiła! Lepiej usiądźcie. Internet bezlitosny (wideo)
„Świat według Kiepskich” miał zniknąć! Choroba dopadła nie tylko Kotysa. To najważniejsza osoba w serialu!
Grabowski podsumował króla TVN jednym zdaniem – Wojewódzki zatkany (wideo)
Gąsiewska dodała gorące zdjęcie. Pokazała za dużo?
Magda Gessler szokuje! To dlatego rozstała się z mężem

, , , , ,
Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →