Lara Gessler ma dosyć?! Odcina się od mediów!

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Lara Gessler to przede wszystkim córka gwiazdy TVN i show Kuchenne Rewolucje,  którą jest Magda Gessler. Z kolei jej bratem jest Tadeusz Müller,  który jest znany z pracy w telewizji Food Network Polska. Prywatnie Lara jest aktualnie w związku partnerskim. Stara się również rozwijać swoją karierę w internecie, gdzie stawia swoje pierwsze kroki jako influencerka. Jej profil na portalu społecznościowym Instagram obserwuje blisko 140 tysięcy internautów. Z kolei jest kanał na portalu YouTube jest śledzony przez grono ponad 10 tysięcy osób.

Lara Gessler ucieka od mediów?

Czytaj też: Biedroń w oparach szaleństwa. Zaatakował Polskę w UE

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Lara Gessler mimo wszystko stara się zachowywać anonimowość. Z jej wypowiedzi można wywnioskować,  że lubi korzystać z porad swojej mamy, lecz z umiarem. Nigdy nie chciała za bardzo wychylać się przed szereg. Jej mama to dziś gwiazda stacji TVN i show Kuchenne Rewolucje, lecz Lara mimo wszystko podkreśla,  że woli zachować bardziej stonowane podejście do tych spraw.

Czytaj też: Kto odziedziczy majątek Gessler? Gwiazda zdradza szczegóły!

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

– Po pierwsze: chcę żyć normalnie. Po drugie: nie wydaje mi się, żebym do tej pory zrobiła coś, co zasługuje na czyjąś uwagę. Bycie córką Magdy Gessler nie jest wystarczającym powodem. Nie miałam na to żadnego wpływu. To nie powód do dumy, ale stan faktyczny. Ja zawsze bardzo chciałam, i do tego dążę, żeby przy ocenianiu mojej osoby najważniejsza była merytoryka. Jak napiszę ze dwie książki i wystąpię na TEDx, to może wtedy powiem: – No dobra. To było dla mnie nobilitujące. Popatrz na Radzimira Dębskiego. Z jego nazwiskiem pewnie wszystkie drzwi w Warszawie stoją przed nim otworem. Beyoncé nie miała jednak pojęcia, kim on jest, i przyznała mu nagrodę [został zwycięzcą w konkursie na najlepszy remiks utworu Beyoncé – przyp. red.]. Za umiejętności. Właśnie takie nagrody są dla mnie ważne. Ranga nie ma znaczenia. – mówi Lara Gessler.

Lara Gessler to przede wszystkim córka gwiazdy TVN i show Kuchenne Rewolucje,  którą jest Magda Gessler. Z kolei jej bratem jest Tadeusz Müller...
Lara Gessler/ screen YouTube

Lara wyznała również,  że marzyła o karierze naukowej.

– Po socjologii myślałam sobie, że fajnie byłoby zostać na uczelni, bo bardzo lubię uczyć. Ale nie zostałam, bo socjologów mamy dość. Poza tym teraz też jestem trochę nauczycielem. W sumie nie potrafię do końca określić, co robię. Prowadzę knajpę, uczę ludzi, piszę innym menu, organizuję cateringi, doradzam, robię torty. Na dobrą sprawę mogłabym być też sportowcem. Całe życie coś trenuję. Latem robię dziennie 14 kilometrów pieszo, lub gdy mi się spieszy – rowerem. Tak przemieszczam się z pracy do pracy. Długo się wzbraniałam przed gotowaniem. Ale to samo zaczęło przeze mnie przemawiać. Nagle okazuje się, że rozumiesz coś lepiej niż inni i masz potrzebę dzielenia się tym. Jak byłam nastolatką i wyjeżdżaliśmy z ekipą na wakacje, to zawsze byłam tą, która zajmowała się jedzeniem. Innych to tak nie obchodziło, a ja tym żyłam. Przejmowałam więc pałeczkę, bo miałam wizję. – mówi Lara.

POLECAMY:

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
Była żona atakuje Wiśniewskiego! Dlaczego jej to zrobił?!
Szok! Wieniawa zdradza dlaczego rozstała się z Królikowskim
Ciąża Rozenek Majdan. Zdradziła najbardziej skrywany sekret!
Doda znowu szokuje! Tak odważnie dawno nie było!
Kurdej Szatan zalicza drastyczną wpadkę! Fani się odwracają!

Magda Gessler, TVN, Tadeusz Müller

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , , ,

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →