Ciąża Rozenek Majdan. Zdradziła najbardziej skrywany sekret!

Udostępnij:

Ciąża Małgorzaty Rozenek Majdan nie schodzi z pierwszych stron gazet, bo sama celebrytka dba o to, by jej fani dostawali regularnie stałą dawkę informacji. Perfekcyjna Pani Domu zawsze była aktywna na portalu Instagram, ale od czasu zajścia w ciążę aktywność ta skoncentrowała się na tym fakcie. Gwiazda TVN poinformowała właśnie wszystkich jaka będzie płeć jej dziecka. Radosław Majdan będzie szczęśliwy!

Czytaj też: Kurdej Szatan zalicza drastyczną wpadkę! Fani się odwracają!

Osoby, które nie przepadają za Rozenek Majdan mają ostatnio ciężki czas, bowiem ciąża sprawiła, że celebrytka jest po prostu wszędzie. Perfekcyjna Pani Domu (TVN) wykorzystuje zwiększone zainteresowanie. Intensywnie propaguje swoją osobę i zwiększa swoją wartość w oczach reklamodawców.

Ciąża Rozenek Majdan zwiększyła jej wartość reklamową

Ciąża Rozenek Majdan znów króluje na Insta, bowiem Perfekcyjna Pani Domu (TVN) poinformowała fanów o płci dziecka. Radosław Majdan jest szczęśliwy
fot.: Małgorzata Rozenek Majdan, screen/ Instagram

Jej Instagram wzbogacił się ostatnio o zdjęcie reklamowe, które Rozenek Majdan wykorzystała do poinformowania fanów, jakiej płci jest dziecko, które jako ciąża rozwija się właśnie pod jej sercem. Radosław Majdan z pewnością się ucieszył, bowiem będzie miał syna, co dla sportowca na pewno jest powodem do radości.

Czytaj też: Edyta Górniak wyśmiana! Internauci nie mieli dla niej litości!

Część fanów była zdziwiona, że Rozenek Majdan wykorzystała reklamę do poinformowania ich o tym, jakiej płci jej dziecko. Ale nie od dziś wiadomo, że świat celebrytów rządzi się swoimi prawami. Wszystko przelicza się na zasięgi. A te z kolei – na konkretne reklamowe budżety, które wpadają do kieszeni gwiazd, bo w tym świecie wszystko przelicza się na pieniądze.

Należy się zatem spodziewać, że ciąża Rozenek Majdan jeszcze nie raz zagości na naszych ekranach. Przynosi ona duże zyski gwieździe i jej rodzinie.

źródło: Instagram

POLECAMY

Lewandowska oszukała fanów?! Nie kryją oburzenia!
Szok! Dominika Tajner szczerze o swoich problemach rodzinnych
Warzecha ostro o WOŚP w TVN. Dziennikarka zaskoczona!
Julia Wieniawa ma dosyć! Czy to koniec kariery?!
Magda Gessler ma kłopot. Jej brat prosi o pomoc!

loading...
, , , , ,