Gwiazda „Big Brother” zmienia się nie do poznania-to metamorfoza roku

Martyna Lewandowska, uczestniczka 2. edycji programu „Big Brother” w TVN 7, zmieniła się nie do poznania, a jej metamorfoza jest zaskakująca. Okazuje się, że w ostatnim czasie schudła, aż 10 kg. Martyna przeszła w Big Brother 2 spektakularną przemianę.

W czasie trwania programu Big Brother 2 mieszkańcy mogli robić zakupy spożywcze tak duże, jak pozwalał im na to budżet. Zazwyczaj budżet mieli bardzo skromny. Przez to zdarzało się, że lodówka w Domu Wielkiego Brata była pusta, a uczestnicy programu chodzili głodni. Między innymi dzięki temu Martyna Lewandowska wykorzystała swój pobyt do schudnięcia, a program TVN Big Brother 2 jako możliwość do przemiany, metamorfoza była spektakularna.

Czytaj też: Domańska była jeszcze pijana? To co zrobiła w DDTVN zszokowało widzów (film)

Lewandowska pokazuje ,że dzięki „Big Brother” można schudnąć

Uczestaniczka programu TVN Big Brother 2 Martyna Lewandowska pezrszła ogromną przemianę a jej metamorfoza jest spektakularna.
Martyna Lewandowska- Instagram

W styczniu tamtego roku wyglądałam tak jak po lewej stronie, miałam problemy z żołądkiem, jelitami i hormonami. Przez stres, złą dietę oraz leki jakie przyjmowałam przytyłam ponad 10kg! (…) Przed programem schudłam kilka kilogramów, w trakcie zgubiłam kolejne..Była to moja metamorfoza tego roku! Zachęcam was do wytrwałości w waszych postanowieniach i jeśli mielibyście jakieś pytania to chętnie na nie odpisze❤️

Czytaj też: Viki Gabor przerwała milczenie. Przechodzi przez piekło

Martyna Lewandowska zmieniła nie tylko wagę, ale także i wygląd. Jeszcze będąc w Domu Wielkiego Brata Martyna skróciła włosy i przekazała je na peruki dla potrzebujących. Trzeba przyznać, że aktualnie Martyna Lewandowska prezentuje się fenomenalnie, a jej metamorfoza może być metamorfozą roku.

Jak się okazało jeszcze przed programem Big Brother Lewandowska zmagała się z nadmiernymi kilogramami. Martyna miała problemy zdrowotne, a leki i związany z tym stres spowodowały, że tyła. Tuż przed wzięciem udziału w „Big Brotherze” zaczęła chudnąć i ostatecznie schudła 10 kilogramów.

Źródło: pikio.pl

POLECAMY:

Magda Gessler złożyła życzenia na Insta – jej mąż musi być zachwycony
W USA zadano pytanie o Holokaust – wynik sondażu zaskakuje
To nie śmierć męża skłoniła Woźniak Starak do tej decyzji. Ujawniono prawdziwy powód
Lewandowska nominowana. Raczej nie będzie zadowolona jak wygra
Co się dzieje z Szostak? Dodała zdjęcie które przeraża. „Zjedz coś!”

, , , , ,