Lewandowska nominowana. Raczej nie będzie zadowolona jak wygra

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Lewandowska jest pierwszą nominowaną do plebiscytu „Biologiczna bzdura roku” 2020. Niedawno ogłoszono wyniki plebiscytu na Biologiczną Bzdurę Roku 2019. Tymczasem już znalazła się pierwsza nominowana do tegorocznej edycji. To Anna Lewandowska i jej metoda leczenia przeziębienia smalcem z gęsi. Jej córeczkę zmorzyła choroba ale na szczęście przez 3 noce choroby pomagał także tata Robert Lewandowski. Klara była leczona przez mamę także smalcem z gęsi czym Lewandowska pochwaliła się na swoim koncie Instagram.

Anna Lewandowska podzieliła się z fanami swoją „metodą” na dziecięcą infekcje. Klara została wysmarowana przez swoją mamę smalcem z gęsi. Na swoim koncie Instagram trenerka poleca to innym mamom jako świetne lekarstwo. W ten sposób Lewandowska dorobiła się pierwszej w tym roku nominacji w plebiscycie „Biologiczna Bzdura Roku”.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Czytaj też: Co się dzieje z Szostak? Dodała zdjęcie które przeraża. „Zjedz coś!”

Lewandowska z pierwszą nominacją do biologicznej bzdury roku

 "Biologiczna bzdura roku" Lewandowska nominowana.Klarę zmorzyła choroba,tata Robert Lewandowski wspierał.Jak Klara była leczona Ania napisała na Instagram
Anna Lewandowska-Instagram

Kilka dni temu Anna Lewandowska poinformowała w mediach społecznościowych ,że jej córeczkę zmogła choroba. Klara miała spory kaszel, co spowodowało że „Lewa” nie spała przez trzy noce. Na szczęście Anna mogła liczyć na wsparcie jakiego udzielił jej Robert Lewandowski, jednak to gęsi smalec okazał się cudownym lekiem.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Farmaceutka Agnieszka Bodura odniosła się do niekonwencjonalnych metod leczenia żony Lewandowskiego:

To metoda podobna do wkładania czosnku na noc do skarpetek przy przeziębieniu. Nie ma na to żadnych dowodów naukowych, a są dużo skuteczniejsze metody wspomagania głównego leczenia niż pseudomedycyna

Na profilu blogera Łukasza Sakowskiego, odpowiedzialnego za organizację plebiscytu „Biologicznej Bzdury Roku”, pojawiła się nominacja dla Anny Lewandowskiej:

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

„Anna Lewandowska w roku 2017 za stwierdzenie, że smalec gęsi to źródło białka, zajęła drugie miejsce w Biologicznej Bzdurze Roku. W 2020 wraca ze smalcem gęsim jako środkiem na przeziębienie i kaszel oraz nową szansą na pierwsze miejsce w plebiscycie„-czytamy pod nominacją .

Czytaj też: Wow! Tak Mucha świętowała 6 urodziny syna. To co dla niego przygotowała robi ogromne wrażenie

Anna Lewandowska odniosła się do krytyki stosowanych przez siebie sposobów walki z przeziębieniem Klary. Gwiazda zaznaczyła, że „już jesteśmy zdrowi”.

Niech każdy robi to, co chce. Niech każdy stosuje takie rzeczy, które być może twojemu dziecku pomagają. Mojemu dziecku pomogło, trzy dni – zdrowa, szczęśliwa, uśmiechnięta i to jest najważniejsze. Chyba że wybieracie od razu podanie antybiotyku, to już zostawiam wam

Źródło: plotek.pl

Tagi: Anna Lewandowska, Bzdura Roku, choroba

POLECAMY:

Domańska była jeszcze pijana? To co zrobiła w DDTVN zszokowało widzów (film)
Viki Gabor przerwała milczenie. Przechodzi przez piekło
PILNE: Sąd Najwyższy zablokowany! Afera wisi w powietrzu
Gessler zwariowała! Tyle zapłacisz u niej za faworki. Lepiej usiądź
Kidawa Błońska chciała zniszczyć Kaczyńskiego, ale coś poszło nie tak. Polacy pękają ze śmiechu
window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , , , ,