Gessler zagra w popularnym serialu? Fani nie dowierzają

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Magda Gessler i serial produkcji firmy Netflix? Otóż czemu nie! Znana restauratorka popularna przede wszystkim z show TVN „Kuchenne Rewolucje” wystąpiła niedawno w reklamie znanej firmy produkującej filmy oraz seriale. Mowa o Orange Is the New Black w produkcji firmy Netflix. Gwiazda TVN wystąpiła w reklamie serialu w znany przez siebie sposób — jako krytyk kulinarny z delikatną różnicą. Więzienie i Magda Gessler? W życiu przecież trzeba wszystkiego spróbować.

CZYTAJ TEŻ: Edyta Pazura wkurzyła Polki! Mocno przegięła

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Magda Gessler i Natflix zawierają współpracę ? Oto efekty

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Paździoch znika z serialu? To oznacza jedno

Netflix to jedna z najbardziej znanych i cenionych marek produkujących filmy oraz seriale. Firma również od pewnego czasu coraz głębiej wchodzi na polski rynek, gdzie zyskuje coraz większy rozgłos oraz popularność wśród widzów. Firma aktualnie prowadzi akcję promocyjną swojego hitu z 2013 roku, którym jest Orange Is the New Black. Jest to komediodramat przedstawiający losy kobiet skazanych i zamkniętych w więzieniu. W jedną z nich w reklamie nowego sezonu wcieliła się gwiazda TVN i show „Kuchenne Rewolucje” – Magda Gessler.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Magda Gessler i Netflix. Gwiazda TVN promuje serial

ZOBACZ TEŻ: Edyta Górniak zupełnie nago! Film może zobaczyć każdy

Magda Gessler i Netflix? Gwiazda TVN i show Kuchenne Rewolucje promuje serial Orange Is the New Black. Reklama robi furorę!
Magda Gessler i Netflix? Gwiazda TVN i show Kuchenne Rewolucje promuje serial Orange Is the New Black. Reklama robi furorę!

Reklama również została przeprowadzona w stylu gwiazdy TVN, gdyż scena toczy się na więziennej stołówce, gdzie skazane otrzymują posiłek. W pewnym momencie nagle pojawia się nasza gwiazda — Magda Gessler ubrana cała na pomarańczowo. Prowadząca „kuchenne rewolucje” zaczyna swoje show, z którego jest znana. Dostaje się po głowie kucharkom, które słyszą szereg nagan w związku z ugotowanym posiłkiem. Wszystko w reklamie Orange Is the New Black kończy się umiarkowaną pochwałą dla szefowej kuchni miejscowego zakładu karnego, która wzięła do siebie „rady” Magdy Gessler.

Magda Gessler — Gwiazda TVN i show „Kuchenne Rewolucje TVN” jest wszędzie!

Magda Gessler Netflix. Pani Gessler od 2010 roku nie schodzi z języków kolorowej prasy. Przede wszystkim to zasługa jej gastronomicznego show TVN – „Kuchenne Rewolucje”. Niedawno również gwiazda TVN rozpoczęła produkcję własnych lodów, które mają się opierać na starej recepturze jej babci. Kobieta lokomotywa bez dwóch zdań. Polecamy również obejrzenie show Magdy Gessler w każdy czwartek o godzinie 21.30 na kanale TVN.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

POLECAMY RÓWNIEŻ:

Edyta Pazura wkurzyła Polki! Mocno przegięła
Paździoch znika z serialu? To oznacza jedno
Mucha zdradziła jaki był z nim seks! Wojewódzki się wścieknie
Oto prawdziwy wygląd Kurdej Szatan. Ludzie oniemieli

Tagi: Magda Gessler Netflix

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , ,

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →