Gessler i jej dzieci w szczerym wywiadzie. Nie oglądają TVN?

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Magda Gessler, Lara Gessler i Tadeusz Müller to rodzina celebrytów. Matka Lary i Tadeusza to największa gwiazda stacji TVN i show Kuchenne Rewolucje. Nie ulega wątpliwości, że znana i lubiana restauratorka stara się, aby jej dzieci choć w pewnym ułamku osiągnęły taki sukces jak ona. Lara na co dzień stara się rozwijać swoją własną medialną markę. Można ją określić mianem influencerki. Z kolei Tadeusz już zdecydowanie bardziej poszedł w ślady swojej mamy. Pierworodny Magdy Gessler prowadzi na kanale Food Network Polska program, którego głównym zadaniem, jest promocja zdrowych nawyków żywieniowych. Czy w takiej sytuacji Magda, Lara i Tadeusz oglądają i śledzą wzajemnie poczynania swoich najbliższych w telewizji?

Lara Gessler, Magda Gessler i Tadeusz Müller, czyli rodzina gwiazdy TVN i show Kuchenne Rewolucje

Magda Gessler to bez wątpienia jedna z największych gwiazd stacji TVN i show Kuchenne Rewolucje. Na dodatek telewizyjny talent Pani Magdy możemy podziwiać w takich programach jak MasterChef oraz Sexy Kuchnia Magdy Gessler na kanale Food Network Polska. Nikt nie ma dziś wątpliwości, że kuchnia i szeroko pojętą gastronomia, to konik Magdy Gessler. Po części talent do tych tematów odziedziczyły po niej jej dzieci, a w szczególności Tadeusz, który w telewizji Food Network Polska prowadzi program, którego celem jest promocja zdrowej żywności. W tych sprawach delikatnie z boku jest Lara, która w najnowszym wywiadzie dla Gali przyznała, że nie ogląda programów swoich najbliższych, ponieważ od dawna nie ma telewizora. Wchodzi na to, że Lara nie ogląda również stacji swojej mamy.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
Magda Gessler,  Lara Gessler i Tadeusz Müller to rodzina celebrytów. Matka Lary i Tadeusza to największa gwiazda stacji TVN i show Kuchenne Rewolucje.
Magda Gessler i Tadeusz Müller/ screen YouTube

Magda Gessler i jej rodzina

Czytaj też: Wiśniewski się pomylił? Strzelił olbrzymią gafę, która może go dużo kosztować

Lara: Nie mam telewizora od 12 lat. Wczoraj wrzuciłam na Instagram, że oglądam film w necie i coś jem. Ktoś dopisał: „Do jedzenia tylko »Kuchenne rewolucje«”. Kurde, kiedy ja widziałam ostatnio „Kuchenne rewolucje”? A ty, Tadek, kiedy widziałeś?
Tadeusz: Oglądam. Czasem w wolne wieczory razem z Blanką odpalamy na Playerze. Mama jest bezkonkurencyjna. Nikt na świecie nie zrobił tylu rewolucji co ona. To ewenement! Jej program nie jest tylko o gotowaniu. Jest o nas, ludziach. I chyba to jest sedno sukcesu.
To takie prześwietlenie polskiego społeczeństwa. A wracając do swojego programu, w ostatnim odcinku „Z gruntu zdrowo” wspominam o tobie, Lara. Pozwoliłem sobie na żarcik. To odcinek o ziemniakach. – wyznali członkowie rodzinny Gesslerów.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Czytaj też: Panowie lepiej usiądźcie! Gwiazda „Love Island” pokazała stanowczo za dużo!

Magda Gessler przyznała, że oglądała odcinki programu „Azja Express”, w których wystąpiła jej córka.

  • Jestem nią przede wszystkim nieustannie zachwycona! Znam Larę i wiem, że jest bardzo ambitna i wysportowana. Miała okazję pokazać się w tym programie jako wyjątkowo zaradna i zorganizowana kobieta. Wiedziałam, że ta przygoda będzie dla niej szczęśliwa. Jej poczucie humoru i dystans do siebie bardzo mi się podobały. Lara to wyjątkowa młoda kobieta, z którą aż chce się
    przebywać i rozmawiać. Świadoma, obyta i pozytywnie nastawiona do świata. – wyznała gwiazda TVN.

POLECAMY TAKŻE:

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
To ile zarabia Wojewódzki nie mieści się wam w głowach! Będziecie w szoku jak poznacie liczby!
Wendzikowska na plaży jak Pamela! Robi się gorąco!
Kuba Wojewódzki ojcem?! To zdjęcie pokazuje wszystko!
Sensacja u Kuby! Najwięksi wrogowie w jednym programie!
Wielka wtopa w finale „Top model”! Fani: To skandal!!!
window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , , , , ,

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →