Wstrząsające wyznanie Foremniak! Było źle, ale pomogła jej…

Udostępnij:

Małgorzata Foremniak należy zaliczyć do czołówki polskich aktorek średniego pokolenia, bowiem trudno zliczyć jej role i nagrody. Fani pokochali ją między innymi za rolę w serialu „Na dobre i na złe”. Sławę przyniosła jej też rola jurorki w show TVN „Mam talent”. Niestety, jak to często bywa, sukces zawodowy nie do końca przełożył się u niej na sukces osobisty, bo gwiazda pierwszego męża straciła w tragicznym wypadku, a z drugim się rozwiodła. Ze związku z pierwszym, tragicznie zmarłym mężem narodziła się Aleksandra Jędruszczak, która jest już dorosła i pracuje jako psychoterapeuta. Małgorzata Foremniak i córka odbyły rozmowę na łamach gazety „Uroda życia”, czym aktorka pochwaliła się na portalu Instagram.

Czytaj też: Maja Bohosiewicz nago w basenie! Panowie, lepiej usiądźcie!

W szczerym wywiadzie dla gazety „Uroda życia”, Małgorzata Foremniak zdobyła się na ważne wyznanie dotyczące tego, jak jej córka pomogła jej uporać się z demonami przeszłości. Okazuje się, że gwiazda „Na dobre i na złe” miała problemy ze snem, bo od jakiegoś czasu powracał do niej jeden i ten sam sen.

Małgorzata Foremniak i córka w szczerej rozmowie

Małgorzata Foremniak ("Na dobre i na złe", "Mam talent" TVN) i jej córka w szczerej rozmowie. Gwiazda zaprasza do jej przeczytania na Insta
fot.: Małgorzata Foremniak, Aleksandra Jędruszczak, screen/ Instagram

Małgorzata Foremniak zwierzyła się Aleksandrze Jędruszczak, a córka pomogła jej zrozumieć, że źródłem problemów są jakieś nie przepracowane problemy z przeszłości. Po rozmowie z nią, jurorka „Mam talent” (TVN) podjęła decyzję o pójściu na terapię, bo nie mogła już dłużej zmagać się sama ze swoimi problemami.

Czytaj też: Czy w tych kieliszkach jest…?! Edyta Górniak raczy się trunkami na wakacjach

Efekt okazał się wspaniały, bo gwiazda otwarcie mówi, że dzięki terapii odzyskała siebie. To szczere wyznanie z pewnością pomoże innym osobom, które borykają się z problemami, ale mają wątpliwości, czy udać się po fachową pomoc. Jak pokazuje ten przykład, wszystko można przegadać. Całość rozmowy można przeczytać na łamach „Urody życia”, której okładkę (jej zdjęcie na portalu Instagram) zdobi Małgorzata Foremniak i jej córka.

źródło: Instagram

POLECAMY:

Szok! Czy Wiktoria Gąsiewska naprawdę na to cierpi?!
Trump podczas wywiadu ujawnił prawdziwy powód ataku! „Od tego się zaczęło”
Weronika Marczuk zdradza powody rozstania z Pazurą! Będziecie w szoku, co wyznała!
Unia uderza w Polskę i Węgry! Zastosują „specjalne środki”. Wszystko na wniosek polityka z Polski
Prawica w szoku! Hołownia powiedział co sądzi o aborcji i związkach partnerskich.

, , , ,