Małgorzata Kożuchowska miała wypadek. Znamy szczegóły

Udostępnij:

Małgorzata Kożuchowska miała wypadek – gwiazda TVP i serialu Rodzinka PL doprowadziła do niemałej kolizji. Do całej sytuacji miało dojść w Warszawie. Prowadzony przez aktorkę Jaguar miał w pewnym momencie zjechać na równoległy pas i zdarzyć się z innym uczestnikiem ruchu drogowego. W całej sytuacji uszkodzeniu uległo również mienie publiczne. Na miejscu bardzo szybko pojawiła się policja. Funkcjonariusze w należyty sposób ukarali aktorkę, lecz mimo wszystko sytuacja zakończyła się bardzo sympatycznym akcentem.

Małgorzata Kożuchowska miała wypadek

Małgorzata Kożuchowska to gwiazda TVP i serialu Rodzinka PL. Niestety w ostatnim czasie popularna celebrytka doprowadziła do dosyć poważnej kolizji. Cała sytuacja miała mieć miejsce w Warszawie. Na obronę aktorki należy podkreślić, że poruszała się ona w dosyć trudnych warunkach atmosferycznych. W pewnym momencie Kożuchowska miała zjechać na równoległy pas jezdni, gdzie znajdował się inny podjazd uczestniczący w ruchu. Na miejsce wypadku została wezwana policja, która ukarała aktorkę mandatem karnym w wysokości 450 zł. To jednak nie wszystko.

„Do zdarzenia doszło wczoraj po godzinie 22:00 w pobliżu Placu Trzech Krzyży, na ulicy Książęcej. Zderzyły się Jaguar (należący do znanej aktorki Małgorzaty K) i Mercedes.” 

– czytamy na facebookowym profilu “Wawa Hot News 24”. Uszkodzeniu prócz aut miały ulec również słupki oddzielające jezdnie od chodnika.

Mimo całej sytuacji okazuje się, że aktorka wykonała z poszkodowanym pamiątkowe zdjęcie.

Czytaj też: Nowa gwiazda w obsadzie Kiepskich. Fani zachwyceni

„I chyba właśnie ważniejsze… Na tyle oczarowała nas osoba Pani Małgosi, taka ludzka serdeczność i życzliwość, że umieszczamy nasz post właśnie w takiej formie. Oczywiście pomimo nie do końca sprzyjającej sytuacji, bez problemu pozwoliła na wspólne zdjęcie z fanem i autograf. Wspomnianą serdeczność, pokazała również ściskając się z kierowcą Mercedesa z którym miała kolizję a także dziękując patrolowi Policji, który rozliczał to zdarzenie. Naprawdę Wielka Klasa i Wielki Szacunek Pani Małgorzato.

– czytamy w “Wawa Hot News 24”.

Małgorzata Kożuchowska miała wypadek  - gwiazda TVP i serialu Rodzinka PL doprowadziła do niemałej kolizji. Nikomu nic się nie stało.
Małgorzata Kożuchowska/ screen YouTube

Polecamy też:

Woźniak-Starak tym ruchem ogłosiła koniec żałoby

Rusin wyrzucona z TVN? Widzowie zamarli

Powrót serialu Ranczo jest zagrożony – znamy powód

Okropne! Mąż upokorzył Felicjańską, wrzucił jej nagie zdjęcie na Insta

Dramat w życiu Żukowskiego. Został zmuszony do ostateczności

Doda jak z filmu dla dorosłych. To zdjęcie zszokowało nawet jej fanów

loading...

, , ,