Doda jak z filmu dla dorosłych. To zdjęcie zszokowało nawet jej fanów

To zdjęcie to już chyba przesada, Doda kolejny raz szokuje, tym razem dodając bardzo wyzywającą fotografię na swój profil na portalu Instagram, była wokalistka „Virgin” często publikuje tego rodzaju zdjęcia w sieci. Dorota Rabczewska nie przebiera w sposobach na to żeby mówiło się o niej w mediach jak najwięcej. Czy przypadkiem, tym razem nie przekroczyła jednak granicy?

Dorota Rabczewska, szerzej znana społeczeństwu jako Doda to była już wokalistka zespołu „Virgin”. Artystka we wczesnych latach, swoją karierę zbudowała na skandalu i bezpardonowym zachowaniu, co przysporzyło jej tak samo wielu fanów, co i wrogów. Można mieć wątpliwości, co do sposobu jakiego użyła na zdobycie sławy, ale na pewno był on skuteczny.

Mijają lata, a Dorota ani myśli zmieniać swoich przyzwyczajeń, dlatego od czasu do czasu robi coś kontrowersyjnego. Tym razem Doda postanowiła zaszokować fanów zdjęciem, które opublikowała na portalu Instagram. Dla wielu z nich okazało się ono jednak za ostre i wyrazili opinię, że fotografia ta nadaje się tylko do prywatnych zbiorów, a takie zachowanie powinno zostać w sypialni.

Szok! Doda publikuje zdjęcie niemal jak z filmów dla dorosłych

To zdjęcie to już chyba przesada, Doda (Dorota Rabczewska, Virgin) kolejny raz szokuje na Instagram, często publikuje tego rodzaju zdjęcia w sieci.
Dorota Rabczewska, screen/ Instagram

Większość komentarzy internautów wyraża jednak zachwyt nad zdjęciem i tym jak Doda na nim wygląda, podkreślają seksapil wokalistki.

Zmysły rozpalone do czerwoności

Dorota, jesteś jak wino

Żeby tak zapozować do zdjęcia, że mimo tyłka na pierwszym planie patrzysz na twarz. Mega

Czytaj też: Córka Ewy Błaszczyk reaguje na terapię! Przełom po 20 latach?

Doda w sieci lubi szokować

Nie wszystkim jednak fotografia przypadła do gustu. Jedna z internautek wyraziła swoje zdanie jasno, gwiazda powinna zająć się swoją rodziną i życiem prywatnym, a nie takim pozowaniem.

Pani Doroto, czas dorosnąć, obudzić się i zacząć naprawdę żyć – dla siebie i męża. Za moment nie zostanie nikt i nic. Życzę dobrych, mądrych decyzji i prawdziwego szczęścia

A wy co sądzicie o takim zachowaniu już przecież 36- letniej piosenkarki?

źródło: Pikio

Polecamy także:

Lubnauer zbłaźniła się u Mazurka. Ręce opadają

Ostatni wpis Przybylskiej na Insta. Jest tam do dziś, wzruszające

Ostateczna decyzja ws. Królikowskiego zapadła! Właśnie przekazali wieści

Problemy Kurdej-Szatan podczas powrotu z wakacji! Zostali zatrzymani

Epidemia Koronawirusa: rozpoczął się śmiertelny wyścig

Marta Manowska załamała się, wylał się na nią nieprawdopodobny hejt

, , , ,
Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →