Małgorzata Rozenek-Majdan zdradza sekret. Chodzi do…

Małgorzata Rozenek-Majdan to przede wszystkim gwiazda stacji TVN i programu Projekt Lady. Jej mężem id 2016 roku jest Radosław Majdan – były reprezentant Polski w piłce nożnej. Aktualnie para spodziewa się upragnionego potomka. Prezenterka w przeciwieństwie do swojego partnera ma już dwójkę dzieci z poprzedniego małżeństwa z Jackiem Rozenkiem. Okazuje się, że gwiazda komercyjnej stacji TVN często bywa u wróżki. Kilka lat temu zabrała do niej ze sobą jednego z synów. Czy aktualną ciążę również przewidziała jej cyganka?

Małgorzata Rozenek-Majdan i jej cyganka

CZYTAJ TEŻ: Lewandowska zaatakowana! Ludzie zniszczyli ją całkowicie!

Małgorzata Rozenek-Majdan to przede wszystkim gwiazda stacji TVN oraz programu Projekt Lady. Jej partnerem od 2016 roku jest Radosław Majdan, który jest byłym reprezentantem Polski w piłce nożnej. Aktualnie para spodziewa się upragnionego potomka. Niedawno prezenterka ujawniła, że często korzysta z usług cyganki, która trudni się wróżbiarstwem. Przyznała przy tym, że jednego ze swoich synów – Tadeusz zabrała kilka razy ze sobą. Wielu fanów się dziś zastanawia, czy aktualną ciążę wywróżyła prezenterce tajemnicza cyganka? Tego do końca nie wiemy, lecz pewne jest to, że Rozenek-Majdan bardzo często korzysta z jej pomocy.

Małgorzata Rozenek-Majdan to przede wszystkim gwiazda stacji TVN i programu Projekt Lady. Jej mężem id 2016 roku jest Radosław Majdan
Majdan-Rozenek/ screen YouTube

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Gessler pokazała się w bikini i bez makijażu! Opadną wam szczęki

– Chodzę regularnie do wróżki. Sprawdza się u niej absolutnie wszystko. Ona czasem mówi mi też, że coś pójdzie nie po mojej myśli. Wtedy mam czas, aby się na to przygotować – twierdziła. – Najważniejsze jest, aby się nie ograniczać. Trzeba otwierać się na nowe horyzonty. Nigdy nie proszę jej o rzucanie uroków na innych – powiedziała Rozenek-Majdan, która w rozmowie z portalem Pomponik przyznała, że z jednym z synów postanowiła zawitać u wróżbitki.

– Pamiętam, jak siedziałam u niej z małym Tadeuszem i powiedziała mi, że już niedługo będę miała swój program. Dodała, że będę bardzo popularna i każdy będzie mnie znał – wspominała. – Nie chodziłam do niej przez dwa lata po tym, bo myślałam, że mnie oszukuje. Dopiero jak się sprawdziło, wróciłam i nasza współpraca układa się idealnie – wyznała Małgorzata Rozenek-Majdan. A wy co uważacie na temat wróżek i ich przepowiedni? Lepiej ich jednak unikać?

POLECAMY:

Siwiec oskarżona o hipokryzję! Poszło o wiarę
Tak wygląda młody Paździoch z „Kiepskich”. Szykujcie się na niezły szok!
Szok! Gwiazda serialu „Wataha” była molestowana!
Królikowski wziął ślub?! Fani znaleźli jeden istotny szczegół
Natalia Siwiec pokazuje bombki! Nie chodzi o te choinkowe

, , ,
Bartosz Palędzki

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →