Tak wygląda młody Paździoch z „Kiepskich”. Szykujcie się na niezły szok!

Młody Ryszard Kotys. Świat według Kiepskich to serial w którym można zobaczyć całą śmietankę polskiego aktorstwa. Pomimo dość groteskowej i prymitywnej formy produkcji, serial zyskał sobie grono wiernych fanów. Andrzej Grabowski (Ferdynand Kiepski), Marzena Kipiel-Sztuka (Halina Kiepska), Barbara Mularczyk (Mariola Kiepska). Dariusz Gnatowski (Arnold Boczek), Bartosz Żukowski (Walduś Kiepski) i w końcu Ryszard Kotys jako Marian Paździoch to oni stworzyli Świat według Kiepskich. Zobacz jak wyglądał młody Paździoch.

Groteskowa forma serialu „Świat według Kiepskich” nawołuje do stereotypowych zachowań przepisanych typowo do polskiego społeczeństwa. Dodatkowo konstrukcja postaci w produkcji jest bardzo charakterystyczna.

CZYTAJ TAKŻE: Szok! Gwiazda serialu „Wataha” była molestowana!

Wspomniany w tytule niniejszego artykułu Marian Paździoch to skąpy i niezbyt przyjemny w obyciu sąsiad małżeństwa Kiepskich. Zazwyczaj to właśnie Paździoch stara się pokrzyżować misterne plany Ferdynanda. Jest pierwszy do krytyki, wszystko wie najlepiej, jednakże te cechy właśnie spowodowały, że stał się on jednym z ulubionych mieszkańców wrocławskiej kamienicy.

Ryszard Kotys młody – jak wyglądał?

Ryszard Kotys tak naprawdę szerszą sławę zyskał dopiero po występach w wyżej wymienionym serialu. Znany jest od wielu lat jako starszy mężczyzna i zdawać by się mogło, że ksywka „Paździoch” na zawsze do niego przylgnęła. Nic bardziej mylnego.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Królikowski wziął ślub?! Fani znaleźli jeden istotny szczegół

Otóż Ryszard Kotys grywał zarówno w teatrze, jak i występował w produkcjach filmowych. Mało kto wie, że jedną z jego pierwszych przygód z wielkim kinem odbył wraz z Andrzejem Wajdą w filmie Pokolenie w 1954 roku. Jak wtedy wyglądał Ryszard Kotys?

Ryszard Kotys młody Paździoch, Świat według Kiepskich Kotys, Świat według Kiepskich Paździoch, MArian PAździoch, Ryszard Kotys. Jak wyglądał Kotys za młodu?
Fot.: Młody Ryszard Kotys, czyli Marian Paździoch w Świat według Kiepskich, zrzut ekranu/ YouTube

TO CIĘ MOŻE ZAINTERESOWAĆ:

Natalia Siwiec pokazuje bombki! Nie chodzi o te choinkowe
Tajner zdecydowała się to wyznać! Będziecie w szoku o co chodzi!
Leszek Lichota szczerze o serialu „Wataha” i USA
Mucha dodała bardzo ostre zdjęcia! Panowie lepiej usiądźcie
Julia Wieniawa powiedział DOŚĆ! Woli odejść w cień

, , , , , , ,
Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →